UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Modelka Lucka podpořila svou nahotou scifi projekt Vostrá krása

Modelka Lucka podpořila svou nahotou scifi projekt Vostrá krása
19.04.2016

Modelka Lucka podpořila svou nahotou při fotografování v Plzni charitativní projekt Vostrá krása.

Modelka podpořila svou nahotou scifi knihu Vostrá krása

Co myslíte, že se stane, když požádáte dívku, aby se svlékla do naha a nechala se vyfotit na podporu vzniku sbírky humorných erotických scifi povídek Vostrá krása? Možná dostanete vynadáno, možná vás rychle stručně a ručně umravní přítel dotazované dívky a v nejlepším případě se vás slečna či odvážná paní zeptá: "A co za to, borče?".

My jsme ale měli ohromné štěstí, protože slečna Lucie okamžitě souhlasila a to dobrovolně bez požadavku na jakýkoliv honorář! Ano, zázraky existují.

Slečna Lucka i fotograf Josef Juriga podpořili charitativní projekt Vostrá krása s radostí a zcela zdarma

Moc děkujeme Lucce, Radkovi i Pepovi za to, že přispěli svým umem, nadšením a pozitivní energií k vytvoření série fotografií, které nám pomohou propagovat knihu Vostrá krása.

O co jde?

Autorem scifi povídek je Jan Vavřička. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, legendární spisovatel Vlastislav Toman, rapper Majk Kasl, starosta města Stříbra Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, režisér Petr Smazal, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, Česko-Slovenská MISS 2015 Veronika Maléřová a také všechny finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

Na fotografiích můžete obdivovat ladné křivky slečny Lucky, která si čte předchozí knížku zmíněných autorů s názvem Vostrá pohoda. A o pohodu tu jde především. Rádi bychom totiž do vašich myslí a srdcí dostali tolik pohody, kolik jen může přečtení našich knížek způsobit. A čím více pohody prodejem knih rozšíříme, tím více vybereme peněz pro občanské sdružení Krása v srdci.

Vostrá pohoda jako e-kniha ke stažení (pro Android, Apple i Windows):

Moc děkujeme všem za podporu

Autoři projektu Vostrá krása

PS: Další rozverné rozhovory a odvážné  fotogalerie najdete v sekci EroTotem.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.