UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Mistryně České republiky body fitness 2022 Pavla Opatřil má slabost pro gentlemany

Mistryně České republiky body fitness 2022 Pavla Opatřil má slabost pro gentlemany
27.07.2022

Kdo je pro Pavlu Opatřil sexy symbol, ze kterého se jí podlamují kolena? A jaký muž je gentleman? Přečtěte si rozhovor s mistryní České republiky body fitness 2022!

Pavlo, moc vám gratuluji k získání titulu mistryně České republiky v Bodyfitness 2022. Jak dlouho se tomuto sportu věnujete?

Moc děkuji. Přímo Bodyfitness se věnuji teprve rok. Je to jedna z ženských fitness kategorií. Ale fitness se věnuji již od útlého věku, aniž bych tušila, že budu jednou závodit a že se stanu mistryní České republiky v Bodyfitness.

Prozraďte mi, jak si mohou slečny a ženy udržet tak pěknou postavu jako máte vy?

Je to tak jednoduché. Stačí, když si každý den vymezíte alespoň půl hodiny nebo hodinku na nějakou fyzickou aktivitu a budete se stravovat přesně podle toho vzoru, který nás učili už naši rodiče či paní učitelky, a tím je základní potravinová nutriční pyramida: Pít do polopita a jíst do polosyta. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

A co muži kolem vás? Líbí se vám statné kulturistické postavy?

Ano, moc. Určitě to ale není přednost, podle které bych si vybrala životního partnera. Jenom svaly totiž muže z muže nedělají a pro mě jsou stěžejní povahové rysy.

Je podle vás otevírání dveří dámě znakem gentlemanství nebo je to zbytečný přežitek?

Já to mám ráda. Pokud to má dotyčný muž v krvi a není to strojené. Pro gentlemany mám opravdu slabost (smích).

Jaký muž je podle vás gentleman?

Gentleman je pro mě sebevědomý člověk vybraného chování, který je zásadový, čestný, který chápe potřeby druhých a počítá s nimi. Nikdy se nad nikoho nepovyšuje, avšak vždy má svoji hrdost a tvář. Člověk, se kterým se cítím v bezpečí.

Kdo je pro vás sexy symbol, ze kterého se vám podlamují kolena?

Nemám žádný. Vždy se mi podlamují kolena z výše popisovaných gentlemanů, charismatických a jedinečných osobností.

Kdybyste uměla cestovat v čase, kam byste se chtěla podívat?

Určitě by to bylo do minulosti. Asi nejvíce bych se chtěla podívat do doby, když kulturistika byla v největším rozmachu a říkalo se jí "Zlatá éra".

Jaká je vaše vysněná dovolená?

Ta neplánovaná. Jeden den si říct: tak jedu! Sednout na vlak, motorku, auto, loď, letadlo, klidně i pešky a procestovat celý svět všemožnými i nemožnými prostředky. Zastavit se vždy tam, kde se mi to líbí.

Co vás čeká v nejbližší budoucnosti? Na co se těšíte?

Teď u mě probíhá příprava na další sezónu - Podzim 2022, na kterou se už teď moc těším. A na některé spolupráce s firmami, z čehož mám obrovskou radost.

Děkuji za rozhovor
Jan Vavřička

Foto: Josef AdltKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.