UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Měsíční oheň

Měsíční oheň
06.06.2019

Vítej v Anmaru, poutníče!

V této zemi jsi cizincem. Tvé oči ještě nespočinuly na špicích Zornorijského pohoří, na divých vodách řeky Ruskin či zelenavých vrcholcích Holmingenských. A přesto jsi sem už jednou zavítal. Kdysi. Toto je země, o níž jsi snil. Vzpomínáš? Země, v níž můžeš být, kýmkoliv si zamaneš. Země kouzel a zázraků.

Avšak buď varován, poutníče!

Anmar je také zemí stínů, říší rohatých bestií a domovinou přízraků požírajících lidské duše. Kdo vstoupí do Anmaru, může se napojit jeho nevýslovnou krásou, nebo může být uchvácen a navždy pohlcen stvůrami, krčícími se v temnotě.

Dobře si proto rozmysli, zdali do Anmaru opravdu vkročíš.

Anotace

O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách.

Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit…

Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby!

Překonej nejednu nástrahu a na konci své cesty staň tváří v tvář nejtemnějšímu čaroději, jakého Anmar kdy poznal!

o dark fantasy gamebook
o interaktivní dobrodružný příběh
o pro fanoušky her na hrdiny
o vhodné pro začátečníky i zkušené hráče

Měsíční oheň
Autoři: Christian Sussner, Florian Sussner Formát: 160 x 110 mm
Vazba: brožovaná Překlad: Michal Smrkovský Obálka: Helge Blazer Ilustrace a mapy: Valèri Ostrowski Počet stran: 465 Rok: 2019
ISBN: 9788087761373

Obsah

Úvod Rychlý přehled pravidel Průvodní listina Kniha 1: Stín Kniha 2: Oheň Kniha 3: Krev Řešení hádanek Pravidla Výcvik Náhodné události Mapy
Kniha bude v e-shopech a kamenných prodejnách v průběhu první dvhou týdnů v červenci (Fantasyobchod ji bude mít již 5.6., ostatní o něco později).Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.