UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Měsíc s Lajkou a Sputnikem

Měsíc s Lajkou a Sputnikem
24.09.2017

Vydejte se na cestu od hladiny moře až na nám známý konec vesmíru, ze které se nebudete chtít vrátit.

Podzim plný táborů

Na podzimní prázdniny v Techmania Science Center Plzeň opět připravili příměstské tábory. Jsou určeny dětem od 7 do 12 let, pro něž mají oblíbené soutěže, aktivity v expozicích, virtuální realitu nebo filmy ve 3D planetáriu.

Pokud byste chtěli využít příměstské tábory nejen v prázdninových termínech, máme pro vás novinku: jednodenní víkendové tábory. Programy Já, astronom a Zmizelý profesor nabízíme až do konce roku.

Expozice Vesmír

Měsíc s Lajkou a Sputnikem

Techmanie připomíná 60. výročí prvního lidského výtvoru a prvního živého tvora na oběžné dráze Země. Přijďte na obohacené komentované procházky hvězdnou oblohou nebo na nový film ve 3D Cinema.

Duhová expozice Déčka

V říjnu potěšíme všechny malé diváky ČT:D. V pondělí 2. října otevíráme novou expozici, kterou připravil právě tenhle dětský televizní kanál. Přijďte s dětmi za Duháčkem!

Stálá nabídka Techmania Science Center:

Interaktivní expozice, projekce v 3D Planetáriu, show, projekce na Science On a Sphere

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.