UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Máte rádi filmy? Milujete filmové hrdiny? Vyražte do Film Legends Muzeum v Poděbradech!

Máte rádi filmy? Milujete filmové hrdiny? Vyražte do Film Legends Muzeum v Poděbradech!
11.09.2017

Navštívili jsme Film Legends Muzeum v Poděbradech a potvrzujeme, že jde o super zážitek pro celou rodinu. Děti i dospělí si zde najdou své filmové hrdiny. Zkuste to také!

Reportáž z unikátního muzea Film Legends Muzeum v Poděbradech

Rodina reportérů magazínu Vanili.cz se vydala do jedinečného a okouzlujícího světa těch nejslavnějších filmových, komiksových a pohádkových hrdinů. Do filmového muzea v Poděbradech. A jak to dopadlo? Na jedničku! Každý z rodiny si našel mezi vystavenými exponáty své oblíbené hrdiny. Není se čemu divit, protože Film Legends Muzeum je unikátní projekt svého druhu v Evropě. V muzeu je pro vás připravena expozice s více než 650 postavami a figurkami nejznámnějších filmových hrdinů.

Děti i dospělí si užijí zábavu aneb Rozhovory s návštěvníky muzea

Co se vám líbilo nejvíc?

Pavla (29 let): legendární auto DeLorean z filmové trilogie Návrat do budoucnosti, animované postavičky z pohádek pro děti, pak mi udělal velkou radost roztomilý E.T. mimozemšťan a také malé postavičky ve vitrinách, které byly hodně podobné skutečným hercům.

Petr (53 let): vyzdvihnul bych rozmanitost výstavy, na které jsem viděl postavy z filmů pro děti i ze scifi trháků jako je Vetřelec nebo Predátor. Příjemně mě překvapilo věrné vyobrazení postav v autentických kostýmech z daného filmu. Líbilo se mi, že jsem si mohl v klidu prohlédnout do detailu a zblízka monstra z filmů. A ta koncentrace velkého množství na dané ploše je úžasná.

Pavla (52 let): super byly postavičky akčních hrdinů (Will Smith), modely z filmu Návrat do budoucnosti, postavičky pro děti, Mr. Yoda a E.T.

Kačenka (5 let): Anna, Elsa a svítící hlava Olafa z Ledového království, Minnie, Mickey Mouse a vyfotila jsem se s kovbojem z Příběhu hraček.

Jeli byste do muzea znovu?

Pavla (29 let): ano, ráda bych viděla rozšířenou expozici a nové postavy.

Petr (53 let): ano, protože jsem se od pana ředitele Váni dozvěděl, že budou přidány další nové exponáty. Rád bych je viděl.

Pavla (52 let): ano, určitě.

Kačenka (5 let): jo.

Doporučili byste ostatním návštěvu muzea Film Legends Muzeum?

Pavla (29 let): ano, ale je potřeba zvážit, že některé exponáty mohou na děti působit strašidelně (Medusa ze Souboje titánů, vetřelci, predátoři).

Petr (53 let): ano, každý si najde koutek, který ho zaujme.

Pavla (52 let): ano, pro děti jsou určitě zajímavé například Želvy Ninja ve velikosti dospělého člověka. Vetřelci jsou tak krásní až jsou oškliví nebo se to říká obráceně? (smích) Avatarka také stojí za to a dětem mohou rodiče na závěr koupit něco na památku, trička, hračky.

Magazín Vanili.cz doporučuje návštěvu Film Legends Muzeum Poděbrady

Otevírací doba Film Legends Muzeum

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.