UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Markus Heitz: Válka Starých duší (Exkarnace 1)

Markus Heitz: Válka Starých duší (Exkarnace 1)
22.04.2018

NEHODA. VRAŽDA. POMSTA. A JEDNA DUŠE, KTERÁ ODMÍTÁ ZEMŘÍT. Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela.

Jaká je cena za věčný život?

Claire Riordanová je po smrti. Srazilo ji auto, když běžela na pomoc svému manželovi. To ale nevysvětluje, proč se Claire místo smrti probudila v těle patřícím úplně cizí ženě, která nedávno spáchala sebevraždu. Jediné, co Claire ví, je, že se musí dostat zpět ke své rodině.

Claire však netuší, že tělo, které nyní obývá, bylo určené Anastázii, staré a mocné putující duši, která už ukradla cizí život a identitu nesčetněkrát. A tohle konkrétní tělo si Anastázie vyhlédla z dobrého důvodu: jeho původní majitelka měla konexe, díky nimž by Anastázie mohla uskutečnit plán, který by otřásl celým světem. A tak Claire musí hrát nejen roli mrtvé Lene, ale zároveň i Anastázie – a nesmí udělat chybu, dokud nezjistí, kdo je přítel a kdo nepřítel.

Anastáziiny intriky a její spory s jinými starými dušemi ale nejsou jediná tajná válka, která probíhá ve stínech. Zatímco Claire se snaží získat čas a informace, lovec dlaků Eric naráží na nečekaný problém: zamýšlenou kořist mu přímo před očima zajmou a odvedou členové neznámé organizace, jejímž poznávacím znamením je astrologický symbol vah a která má podle všeho velké plány se všemi nadpřirozenými bytostmi. Ze snahy zjistit víc se ale může snadno stát boj o život – koneckonců, démon v Erikově nitru znamená, že i on je kořistí…

Markus Heitz ve svém nejnovějším, do dvou knih rozděleném thrilleru opět dokazuje, že je mistrem svého oboru, ať už jde o fantasy či horor. Nesmrtelnost tak, jak jste ji ještě nepoznali, pomsta, zrada i skrytá věčná válka o osud lidstva – to vše dělá z Exkarnace nutnost pro každého fanouška napětí a pochmurné spravedlnosti.

Anotace:

Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela.
To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice.

Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce vyhnout starým duším, fanatikům a intrikám svého nového života a hlavně splnit úkol, který si předsevzala: ochránit svou rodinu.
Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.