UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magic Box se stává novým distributorem filmů studia Universal

Magic Box se stává novým distributorem filmů studia Universal
07.01.2019

Od letošního roku se video distributor Magic Box a.s. stal novým exkluzivním distributorem filmů z produkce studia Universal, které doposud zastupovala společnost Bontonfilm a.s.

Magic Box (AQS) se již nezpochybnitelně stává leaderem na trhu s filmy a seriály na fyzických nosičích (DVD, Blu-ray a 4K UHD Blu-ray) jak v Čechách, tak na Slovensku, prostřednictvím dceřiné společnosti AQS, Magic Box Slovakia.

Na sklonku roku získal Magic Box po velice složitém a nekompromisním jednání licenci k filmům studia Universal (UNIVERSAL STUDIOS LIMITED). „Licenční podmínky byly pro nás na začátku jednání zcela nepřijatelné,“ říká Jan Rubeš, ředitel video a VOD distribuce.  Nakonec však marketingová ředitelka Petra Synáčová a obchodní ředitel David Šnobl, kteří poslední fázi jednání vedli, dosáhli podmínek, která dávají pro Magic Box obchodní smysl. „Je to dobrá ukázka toho, že se ani malá firma v malé zemi nesmí při jednání zaleknout giganta z Hollywoodu,“ říká Rubeš.

Ze šestice hollywoodských studií tak nyní Magic Box zastupuje čtyři. Disney,Warner Bros. Universal a Paramount. V letošním roce se tak na nosičích z hollywoodské produkce objeví mimo jiné i tyto atraktivní filmové tituly.

Sudio Universal
Jak vycvičit draka 3
Tajný život mazlíčků 2
Grinch
Warner Bros
Zrodila se hvězda
Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
Aquaman
Disney
Avengers: Endgame
Toy Story 4: Příběh hraček
Captain Marvel
A Bumblebee od studia Paramount
Magic BoxKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.