UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magic Box uvádí filmové novinky na Blu-ray a DVD pro červenec 2023

Magic Box uvádí filmové novinky na Blu-ray a DVD pro červenec 2023
20.06.2023

Na jaké filmové novinky od Magic Boxu se můžete těšit v červenci 2023? Přečtěte si celý článek!

James Cameron se vrací zpět do nádherného světa Pandory ve velkolepém a strhujícím dobrodružství plném akce. Avatar: The Way of Water od 5. července najdete na DVD, Blu-ray s bonusovým diskem s více než 3 hodinami bonusového materiálu a v limitované sběratelské edici Steelbook. Původní snímek Avatar vychází o týden později v remasterované verzi na DVD a ve 2diskovém balení Blu-ray s více než 3 hodinami bonusového materiálu.

Studio Illumination a Nintendo představuje filmovou podobu kultovní ikony, kterou miliony lidí znají již 35 let. Dobrodružná akční podívaná Super Mario Bros. ve filmu vychází na DVD.
Snímek Smrtelné zlo: Probuzení, od tvůrců hororové klasiky Evil Dead, přesouvá děj z lesů do města a vypráví příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem, což je vrhne do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit. Vychází na DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD.

V roce 2003 pustoší planetu parazitická houba, která mění lidi v násilné predátory známé jako tzv. nakažené. O dvacet let později je ostřílený přeživší Joel (Pedro Pascal) najat skupinou rebelujících bojovníků za svobodu, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Bella Ramsey) pryč z represivní karanténní zóny. Z původně rychlé a jednoduché práce, se brzy stane brutální a temná cesta napříč postapokalyptickými Spojenými státy, kde se Joel a Ellie budou muset spolehnout jen jeden na druhého. Podle kultovní hry vychází seriál HBO The Last of Us na DVD, Blu-ray a 4K Ultra HD.

Historický velkofilm Il Boemo je inspirovaný skutečným příběhem jednoho z nejvyhledávanějších hudebních skladatelů druhé poloviny 18. století – Josefa Myslivečka. Zavede diváka do slunné Itálie, kde Mysliveček žil, tvořil, stal se legendou, ale také zemřel v zapomnění. Vychází na DVD a Blu-ray.

V červenci poprvé vychází ve špičkovém 4K Ultra HD rozlišení oscarový snímek Les Miserables, fascinující příběh Jeana Valjeana (Hugh Jackman), jeho chráněnky Cosette a pronásledovatele inspektora Javerta (Russell Crowe).

Do prodeje jsme také zařadili DVD Kameňák kolekce 1-5.
Magic Box

Více na https://www.magicbox.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.