UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magazín Vanili.cz byl nominován na Nejlepší web v anketě Aeronautilus 2018

Magazín Vanili.cz byl nominován na Nejlepší web v anketě Aeronautilus 2018
03.07.2018

Jsme moc rádi za nominaci našeho e-magazínu Vanili.cz v kategorii Nejlepší web v rámci Festivalu fantazie 2018

Nominace e-magazínu Vanili.cz v kategorii Nejlepší web v anketě Aeronautilus 2018

Velmi si vážíme nominace v anketě Aeronautilus, která na letošním Festivalu fantazie zažívá již 13. ročník. V prvním kole hlasovali lidé, kteří se žánrům scifi, fantasy a hororu věnují profesionálně, tedy šéfredaktoři a redaktoři časopisů,  internetových magazínů, nakladatelství, knihkupci a některé přední osobnosti fandomu. Z jejich hlasování vyplynula v každé kategorii pětice nominovaných. Soutěží se celkem ve čtyřech kategoriích (Kniha roku, Povídka roku, Nejlepší obálka knihy nebo časopisu a Nejlepší web).

Dále je to na vás, milí návštěvníci a milé návštěvnice Festivalu fantazie!

Záleží pouze na vás, kdo získá za vítězství v kategorii Nejlepší web Aeronautilus 2018 skulpturu zpodobňující kosmickou loď Aeronautilus z nesmrtelného románu Zápas s nebem klasika české scifi J. M. Trosky. Vyhlášení výsledků proběhne druhou sobotu Festivalu fantazie, tedy 7.7.2018 na Večeru Fantazie. Poslední hlasovací lístky můžete vhodit do hlasovací urny 6.7. do 19 hodiny.

Proč hlasovat pro Vanili.cz?


Budeme moc rádi, když nás v hlasování o nejlepší web podpoříte a stejnou radost nám udělá, když navštívíte náš web či facebook. Vážíme si každé vaší návštěvy a spolupráce.

Děkujeme moc za podporu!

Honza Vavřička
za redakci Vanili.czKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.