UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Magazín Vanili.cz překonal hranici 7 000 000 zobrazení

Magazín Vanili.cz překonal hranici 7 000 000 zobrazení
24.11.2017

Přečtěte si, co na překročení významného milníku e-magazínu Vanili.cz říkají výrazné osobnosti české SF komunity!

Je to úžasné, je to snad i neuvěřitelné, ale právě jste stránky Vanili.cz, e-magazínu zabývajícím se vším okolo sci-fi/fantasy/horor, ale i vědy a dalších akcí, zobrazili milionkrát. Tedy takhle, už jsme zaznamenali 7 milionů zobrazení! To je rozhodně důvod k oslavě. Spolu s námi, s těmi dříči, co vám zarputile nosíme všechny ty báječné články, sdílí radost i několik českých významných spisovatelů, jež vám i nám zanechali v redakci malý vzkaz. Ptali jsme se jich na toto:

1) Co pro vás e-magazín Vanili.cz znamená?
2) Co byste mu a především čtenářům popřáli?

Vilma Kadlečková

IMAGE:

Portál Vanili léta jitří moji zvědavost. Jaký je za tím tajný plán? Je to místo, kde se nenápadně setkávají vyznavači vanilkové zmrzliny? Nebo jasný vzkaz členům BDSM komunity - tady je to pro vanilky? Ale vždycky jsem se bála zeptat, protože co když je to přesně naopak?

Přeji vám i čtenářům, ať si nadále udržujete svou jasnou morální převahu nad přívrženci čokolády a karamelu. Lískové oříšky v ČR nechceme!

Kristina Haidingerová

IMAGE:

E-magazín Vanili.cz se nebojí podporovat horrorový žánr a je neocenitelným partnerem HorrorConu a dalších projektů v tomto žánru.

Magazínu přeji, ať je jeho studnice výborných článků, humorných rozhovorů a inspirace bezedná, čtenářům spoustu zábavy a skvělého čtení.

Jaroslav Mostecký

IMAGE:

Co pro mne Vanili.cz znamená? Je to dílek v tom životě, jaký mně baví. Takových dílků je moc a různých. Tenhle je třeba menší, než některý jiný, ale bez něj by to taky spadlo...

Míla Linc

IMAGE:

E-magazín, který se mnou udělal jeden rozhovor. On je dobrý ještě k něčemu jinému?

Čtenářům přeji jen to nejlepší - třeba dobrý odhad na dobré knížky třeba na ty, které napsal jistý Linc. Prej je fakt dobrej...

Lucie Lukačovičová

IMAGE:

Vanili.cz je přitažlivý moderní sci-fi časopis. On-line, tedy virtuální. Zcela patřičné médium pro sci-fi periodikum. Alespoň do doby, než někdo vynalezne způsob, jak ukládat text do kapslí, které po požití vyvolají vzpomínky na to, že jste ho četli.

Jinak je samozřejmě Vanili.cz tajná organizace, která ve skrytu podporuje mou hegemonii a připravuje svět na nadvládu autorů science-fiction. Důkazy o této konspiraci nadnárodního rozsahu naleznete zašifrované v mých dílech „Vládci hlasu“, „Stanice Adamantida“ nebo „Zelený vlak, Karmínový řev“.

Hups… to jsem asi neměla říkat?

Čtěte knihy fantastických žánrů, čtěte Vanili.cz, podporujte spiknutí scifistů! Staňte se součástí nového světového řádu!

Oskar Fuchs

IMAGE:

Rád si čtu rozhovory. Tuplem pak ty s autory a spisovateli. Takže? Co znamená Vanili.cz? Pravidelný přísun zajímavého čtení. Pokračujte hezky dál, ať máme co číst.

Petra Lukačovičová

IMAGE:

Vanili.cz je pro mě místem, kde se potkávají všechny možné i nemožné sci-fi světy - filmové, literární, publicistické i erotické. Stejně jako v Restaurantu na konci vesmíru se můžeme posadit a všechno si naráz, na jednom místě a v jednom čase pěkně přečíst nebo prohlédnout. Je zde i možnost se pokochat nějakou tou apokalypsou.

Vanili.cz bych přála spoustu čtenářů, to by se e-magazínu mohlo hodit. Jeho čtenářům bych přála zdárné rozšiřování obzorů o věci, které chtěli vědět, ale netušili, že je znát chtěli. A vlastně i rozšiřování obzorů o věci, které ani vědět nechtěli. Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně, že je silný, no ne?

Jan Kotouč

IMAGE:

Když jsem byl v pubertě a jako většina fanoušků scifi jsem byl v kolektivu označován za "toho divného", hodně mi pomohly žánrové weby, kde jsem měl možnost potkávat lidi podobně "divné" jako já. Zhruba 90 % všech mých přátel jsou lidi, které jsem potkal právě přes fandom a samozřejmě jsem na conech potkal i svou manželku. Takže jsem rád, že Vanili.cz pokračuje v tradici suprových žánrových webů a jeho čtenářům přeju, aby na Vanili.cz dál nacházeli, co je baví.

Hanina Veselá

IMAGE:

Předně místo, kde najdu spoustu zajímavých informací nejen z oblasti fantastiky. Ale nejvíc mě baví vaše rozhovory. Nebojíte se oslovovat známé autory a ti se zas nebojí drze odpovídat na vypečené otázky Michala Březiny.   

Veselte se, jezte, pijte, množte se a čtěte knihy, a když už jim věnujete svůj čas, zanechte také vlastní stopu - ideálně na nějaké knižní databázi. Nejen autor, ale i ostatní čtenáři ocení, že nejste líní se o svůj názor podělit.

Petr Schink

IMAGE:

Co pro mě Vanili.cz znamená? Kromě podivných konotací na SM subkulturu je pro mě Vanili.cz magazín, kterému jsem poskytl asi nejpodivnější rozhovor v mé spisovatelské kariéře. To si prostě musíte přečíst. Nebo nesmíte? Neumím se rozhodnout.

Františka Vrbenská

IMAGE:

Kvalitní zábavu a informace. Přehled o dění v scifistické komunitě. Virtuální kontakt s fantastickým klanem shodné krevní skupiny.

E-magazínu přeji vzrůstající počet spokojených čtenářů. Dobré nápady a špičkové redaktory – tak jako dosud. Neselhávající technologické zázemí. A čtenářům? Aby je sci-fi, fantasy, horor (a erotika) nikdy nepřestaly zajímat.

Poděkování autorům

Takže, děkujeme vám všem českým autorům za vaší upřímnost, nechť vám to dál píše a ruce ať máte z těch autogramiád úplně psaním umořený.

Závěrem článku si dovolím za sebe poděkovat Vanili.cz, jak mi tehdá pomohla, když jsem do světa vypustil svou první knihu. Díky Vanilce jsem také poznal spoustu zajímavých českých spisoušů a měl možnost udělat s nimi, já doufám, že zábavné, rozhovory. Jako čtenáře mě baví lehce neotřelá forma všech vaniláckých článků pro všechny vesmírné drsoně a drsoňky. Jako kolega obdivuji, s jakým nasazením píší naši redaktoři, už jen proto, že to dělají pouze z lásky k žánru. Také jsem poznal šéfredaktůrka Honzu Vavřičku, čímž mu děkuji za příležitost dostat ze sebe ty přetlaky do všech těch článků, které na Vanili.cz sázím.

Čtenářům přeji hodně zábavy do dalších časů a ať jim ta spokojenost i jistá dávka nadhledu zkrátka vydrží. Do roku 2018 jedeme s mou rubrikou SCI-FI QUEST dál a máte se nač těšit. Michal BřezinaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.