UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Lena Aneer Pintnerová ve scifi zpovědnici

Lena Aneer Pintnerová ve scifi zpovědnici
15.11.2017

Přečtěte si pohodový rozhovor s organizátorkou OstroFconu Aneer. Jo a nezáviďte jí to fantastické milování!

Jaký máš vztah k fantazii?

Bez fantazie by byl svět šedý, za každým rohem by číhala jen očekávaná realita, šéfa bychom mohli poslat maximálně do kanceláře, cesty do práce by byly pouhou depresivní túrou a tužka s papírem by ztratili důvod existovat.

Co pro tebe znamená OstroFcon?

Naprosté překvapení a nadšení, kdy zjistíte, že existuje parta stejných „magorů“ jako jste vy, která dokáže vrhnout veškeré síly a volný čas do realizace šíleného nápadu.

Co tě baví?

Vymýšlení blbin, psaní, malování, hraní, procházky i práce na zahradě, milování s mým úžasným mužem, chvilky s mými pohodovými zvířátky,… i vymýšlení odpovědí na šílené otázky :-)

Jaké máš za sebou realizované projekty, na které jsi hrdá?

Můžou se děti brát jako projekt? Protože to by byly dva nejnáročnější a zároveň nejkrásnější projekty v mém životě. Ale pokud mi to neuznáte… vymyslela jsem a realizovala například jednu mezinárodní kampaň, za kterou naše ZOO získala významné ocenění. Krásný byl i příhraniční projekt Otevírání brány Krušných hor. A moc mě těší i úspěch mých divadelních pohádek. Vlastně jsem šťastná za každý úsměv na něčí tváři, který dokážu vyvolat.

Co bys dělala, kdyby tě unesli mimozemšťani?

Asi bych jim vysvětlila, že jestli mě hodně rychle nevrátí domů, prosekne jim brzo palivové nádrže jeden meč. Věřím, že jsou to tvorové kamarádští a mírumilovní a po konfliktech netouží. Ale pokud by hodně moc chtěli někoho rozpitvat, dokázala bych jim sepsat seznam vhodných objektů i s podrobnými adresami.

Jaký je tvůj vysněný princ? Asi někdo, kdo umí s mečem a je drsnej jako kat?

Ne asi, přesně ten. Můj Kat je ten vysněný.

Chtěla bys být princeznou nebo kouzelnicí?

Rozhodně mágem, tuhle roli jsem volila od dob, kdy mi ukázali počítačové adventury a vlastně i dřív… akorát za mého dětství se jim říkalo čarodějnice.

Na čem nyní pracuješ?

Jéje… to je otázka. Já mám dojem, že se flákám, přátelé mají dojem, že nemám ani chvilku volna. Nejaktuálnější jsou asi přípravy vernisáže mých kresbiček a kreslených vtípků, a pak mám rozepsanou jednu celovečerku, to bych taky už chtěla dokopat do konce.

Proč by měli lidé přijet na Ostrofcon 2018?

Třeba proto, že tam bude přednáška Erotika ve scifi nebo super masky a cosplayeři a cosplayerky? Určitě tam tohle všechno najdete a ještě mnohem víc. Zatím „snad“ mohu prozradit, že se budete bát a hooooodně bát!

S jakou pohádkovou bytostí by ses chtěla pomilovat?

Tady mě asi obviníte z nedostatku fantazie, ale od té doby, co jsem potkala svého muže, mě představy milostných scén s fantaskními bytostmi opustily. Mám zkrátka pohádku doma… a na druhou stranu, kat je přeci také pohádková bytost?

Jaké máš oblíbené scifi či fantasy filmy?

Klasika Hvězdných válek nebo Červený trpaslík.

Který jsi viděla nejvíce krát?

Oba výše jmenované. Problém je v tom, že ráda čtu, a když si knížku zamiluju, odmítám sledovat její filmovou verzi, takže jsem toho dost viděla jen jednou nebo raději vůbec.

Sleduješ magazín Vanili.cz?

Co je tohle za otázku…? :-)

Co tě na něm baví nejvíc?

Nápady, inspirace do další práce, chuť tvořit, ta energie, kterou Stvořitel do stránek vkládá,…

Co bys vzkázala na závěr fanouškům?

Mým nebo Vanili fanouškům? To je vlastně jedno… nebojte se, žijte, sněte a tvořte!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.