UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Legendární Comic-Con míří poprvé do Prahy!

Legendární Comic-Con míří poprvé do Prahy!
15.10.2019

Jedinečná příležitost potkat spoustu herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců v pražském O2 universu.
Již 7. až 9. února 2020.

Společnosti Active Radio a.s. a Comic-Con Prague s.r.o. ve spolupráci s rádiem Evropa 2 přivezou poprvé do Prahy celosvětově nejslavnější festival popkultury Comic-Con.

Festival se zaměřuje na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy především žánru sci-fi, fantasy a horor. Comic-Con se těší oblíbenosti po celém světě a má za sebou dlouhou historii. První ročník se konal v USA již v roce 1970 a během let se rozrostl na akci s širokým rozsahem populární kultury.

Návštěvníci Comic-Con Prague 2020 se mohou těšit nejen na setkání s filmovými herci a dalšími umělci, ale i na promítání, besedy, workshopy, soutěže, výstavy, koncerty a také na cosplay, hraní videoher, virtuální realitu atd.

„To, co bývalo dřív okrajovou zábavou pro geeky, je dnes mainstreamem. Všichni známe a milujeme universa Star Wars, Star Treku, Harryho Pottera, Pána prstenů nebo třeba Hry o trůny. Věřím, že návštěvníci Comic-Con Prague budou nadšení. Výjimečná zkušenost to bude i pro náš tým NoLimits, který akci koprodukuje,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio.

Tři dny (7. - 9. 2. 2020) pestré zábavy se zajímavými domácími i zahraničními hosty se odehrají na ploše více než 12 000 m2 multifunkčního kongresového centra O2 universum. Účast již potvrdila hvězda světového formátu Ron Perlman, představitel filmového Hellboye.

„Moc se těšíme, že představíme fanouškům tak výrazného a známého herce, jakým je právě Ron Perlman. Comic-Con Prague se zúčastní i Casper Van Dien, známý například z Hvězdné pěchoty, Ian McElhinney ze Hry o trůny a další herci a herečky, komiksoví autoři, spisovatelé a jiní vzácní hosté,“ prozrazuje Václav Pravda, programový ředitel festivalu.

Záštitu nad Comic-Con Prague 2020 převzal Zdeněk Hřib, primátor hlavního města Prahy, který o akci řekl: “Spousta z nás zná festival Comic-Con například prostřednictvím seriálu Teorie velkého třesku. Jsem rád, že podobné akce postupně vznikají i u nás v Praze, protože fanoušků popkultury a komiksů je u nás opravdu hodně.“

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace.
Web: https://www.comiccon.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/comicconprague/
Instagram: https://www.instagram.com/comiccon_prague/

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketmaster (https://www.ticketmaster.cz/artist/comic-con-prague-2020-vstupenky/1018050)Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.