UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Krev teče vždycky červená

Krev teče vždycky červená
04.10.2018

Fantasy řežba jako ve 3D, po které si musíte dát panáka!

PĚT DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT „KREV" Haniny Veselé

Název nikomu nezůstane nic dlužen
Čekají na vás spletité vztahy s krvavým koncem a řežba jako ve 3D, po které si budete muset dát panáka.
Protagonisté
Obyčejní lidé, kteří chtějí jediné: přežít. Stvůry v lidské kůže. Stvůry s lidským srdcem. Ti všichni mají jednu věc společnou. Je jí krev, neboť ta teče z každé rány a teče vždycky stejná. Vždycky červená.
Atmosférické scény
V nose vás zašimrá parfém princezny či hašiš, linoucí se z komnat jejího bratra. Ucítíte rybinu přelidněného přístavu. Dostanete chuť na víno, sýry, krevetový koktejl a humra.
Osobitý styl
Černý humor. Hlášky.
Unikátní provedení
Více než šest set stran textu, doplněného o půvabné ilustrace a propracované mapy. Důkladné těžítko, anebo ozdoba každé knihovny! Pokud s tím vezmete někoho po hlavě, dost možná, že už nevstane.

Hanina Veselá, Krev teče vždycky červená

ANOTACE:

Doby, kdy Plavena byla chudou rybářskou zemí, jsou dávno pryč. Dnes je z ní koloniální velmoc s císařem jako jediným svrchovaným vládcem. Ačkoliv ve stínu jeho majestátu blednou samotné hvězdy, i on jednou zemře. A co se stane pak? Za koho se postaví armáda? Jak se zachová mocná pozemková aristokracie?  Co udělá vlivná klika magiků z Východluní? Když dvůr začíná připomínat harém, vraždy a intriky jsou pro šlechtice rutinní záležitostí a mír je křehký jako sklo, přichází čtyři hrdinové. Princezna Sagjidara uprostřed rodových povinností snící o cizokrajných dálkách. Telepatka Magnólie, která má naopak dobrodružství plné zuby a touží po klidném životě. Plavenský arcimág Zvin zajímající se pouze o výzkum psioniky. A nakonec záhadný mistr Jagoda, který chce jediné. Hlavu svého nepřítele na podnosu z athorského stříbra. Zdálo by se, že neexistují odlišnější jedinci. A přesto mají nejméně jednu věc společnou. Je jí krev, protože ta teče z každé rány a její barva je pokaždé stejná. Vždycky červená.

Když si knihu objednáte zde, budete ji mít s výraznou slevou, a ještě dostanete jako dárek originální záložku s podpisem autorky a tištěnou mapu.

Užitečné odkazyKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.