UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kotletova série SPAD na CD

Kotletova série SPAD na CD
22.11.2019

Závěrečný díl akční postapokalyptické tetralogie Spad Řetězová reakce právě vyšel na CD. Celou sérii si tak lze nyní prožít i v audio podobě.

Je po válkách, které nikdo nevyhrál. Postapokalyptický svět, na který dopadly stovky jaderných hlavic, je jiný – divoký, tvrdý, radioaktivní. Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jenže ne každý po ní touží. Stojí tenhle svět vůbec za záchranu? Spad a jeho tři pokračování Poločas rozpadu, Rázová vlna a Řetězová reakce jsou ponuré, znepokojivé, ale navýsost zábavné čtení plné akce. Takové, jaké umí František Kotleta nejlíp.

František Kotleta

Rodák z Bruntálu, spisovatel, jesenický Mauglí a řezník, ale hlavně jeden z nejúspěšnějších autorů nejen fantastiky, ale české literatury obecně. Autor trilogie Bratrstvo krve, románů Vlci, Lovci, Příliš dlouhá swingers party, Velké problémy v Malém Vietnamu, dilogie Perunova krev a tetralogie Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna a Řetězová reakce. Jeho tituly bourají žebříčky bestsellerů mixem akce, hlášek, násilí, strhujícího děje a sexu. Tady nebudete přemýšlet, tady se budete bavit. Díky velkému zájmu jsou všechny jeho knihy pravidelně dotiskovány a řadu z nich si můžete pořídit i v audiopodobě.

Knihy a CD ze série SPAD
Mp3 a ukázkaInformace o CD sérii SPAD

Tituly: Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna, Řetězová reakce
Autor: František Kotleta
Čte: Borek Kapitančik (Spad, Poločas rozpadu, Rázová vlna) a Markéta Burešová (Řetězová reakce)
Ilustrace na obalech: Žaneta Kortusová
Grafika přebalů: Lukáš Tuma
Formát: CD
Vydavatel: Nakladatelství Epocha


O nakladatelství


Dominantním směrem ediční koncepce Nakladatelství Epocha je literatura faktu a historie, ale velký prostor je věnován právě fantastice. Ta přináší tituly žánrů sci-fi, fantasy i hororu. Věnuje se zahraničním i tuzemským autorům. Dominantní pozici zaujímají knihy nejtajemnějšího autora současné české fantastiky Františka Kotlety a akčně hororový urban-fantasy seriál Kladivo na čaroděje, který se postupně stal mezi fanoušky kultem. Většinu vydaných knih lze zakoupit také v elektronické podobě a některé tituly ve formě audioknih.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.