UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kostičkova dobrodružství v Kočkomoří

Kostičkova dobrodružství v Kočkomoří
02.09.2017

Znáte příběhy Zbyňka Holuba pro nejmenší? Po Pohádkách kocoura Kostičky a Pohádkách čajových skřítků vychází další pohádky, a opět kočičí – Kostičkova dobrodružství v Kočkomoří.

Po Pohádkách kocoura Kostičky (Zoner Press, 2009) a Pohádkách čajových skřítků (Mytago, 2015). Vychází další pohádky, a opět kočičí – Kostičkova dobrodružství v Kočkomoří.

Vydává nakladatelství Mytago ve spolupráci s vydavatelstvím Bašta. Jedná se o volné pokračování Pohádek kocoura Kostičky.

Máte rádi ty malé chlupáče, kteří se něžně stočí do klubíčka na klín a tiše předou, zatím co jim hladíte kožíšek? Asi jen nelida by je rád neměl… I kočky prožívají dobrodružství a mají své kočičí hrdiny! Třeba kocoura Kostičku. On a jeho přátelé vás provedou dalekým Kočkomořím v příběhu plném napětí… 

Kostička si smutně povzdechl. Dnes tomu bylo přesně půl roku, co Flekáček zmizel. Vypařil se bez jediného mňouknutí na vysvětlenou jako pára nad hrncem. Nezanechal po sobě vůbec žádnou stopu. Byla to zkrátka záhada. Pomozte ji Kostičkovi vyřešit uvnitř této knížky! 

Kniha obsahuje krásné obrázky a barevnou přílohu s ilustracemi Romana Kýbuse. Koupí těchto pohádek navíc přispějete 10 Kč na kočky v nouzi.

UKÁZKA:

https://issuu.com/basta71/docs/kosticka_v_kocomori_floowie

Informace ke knize: 

Autor: Zbyněk K. Holub

Formát: 148 x 210 mm

Vazba: vázaná

Obálka a ilustrace: Roman Kýbus

Počet stran: 108

Vydalo: Mytago, Bašta

ISBN: 978-80-87761-26-7

Rok: 2017

Knihu lze se slevou zakoupit zde: https://www.fantasyobchod.cz/kostickova-dobrodruzstvi-v-kockomori

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.