UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kolekci dvou fantastických filmů o Strážcích galaxie si můžete pořídit na DVD a Blu-ray

Kolekci dvou fantastických filmů o Strážcích galaxie si můžete pořídit na DVD a Blu-ray
16.10.2017

Otestovali jsme kolekci filmů Guardians of the Galaxy + Guardians of the Galaxy Vol. 2. Řehtali jsme se jak černá díra na oslavě osumnáctin. Vřele doporučujeme!

Kolekce obsahuje filmy Strážci Galaxie + Strážci Galaxie vol.2

O filmu Strážci Galaxie (Guardians of the Galaxy)

  • rok 2014
  • žánr: Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Komedie (USA)
  • 121 minut
  • verdikt magazínu Vanili.cz: 100% čistá scifi zábava

Studio Marvel, které vám přineslo velkolepé příběhy Iron Mana, Thora, Kapitána Ameriky a Avengers nyní přináší dobrodružství zcela nového hvězdného týmu - Strážců Galaxie!

Marvelovský svět expanduje do vesmíru a když odvážný dobrodruh Peter Quill - neboli Star-Lord odcizí tajemnou kouli, stává se terčem neúprosných nájemných zabijáků. Aby se nepřátelům vyhnul, musí Quill spojit síly s po zuby ozbrojeným mývalem Rocketem, humanoidem podobným stromu, Grootem, vražednou Gamorou a pomstychtivým Draxem Ničitelem. Když Quill odhalí skutečnou ničivou moc tajemné koule, jeho nesourodá skupina pomocníků musí spojit všechny síly a zachránit existenci galaxie, která čelí bezprostřední hrozbě.

Nové jedinečné postavy a exkluzivní bonusový materiál vás nejen dostanou, ale zvednou vám adrenalin na maximum a ještě vás neskutečně pobaví!

O filmu Strážci Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

  • 2017
  • žánr: Akční, Sci-Fi, Dobrodružný (USA)
  • 130 minut
  • verdikt magazínu Vanili.cz: akce a zábava na 100 %

Video Strážci Galaxie Vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračuje ve filmu od studia Marvel „Strážci Galaxie: Vol. 2“ dobrodružství party nesourodých superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim superhrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Filmy si můžete koupit v e-shopu MAGICBOX.cz:

>> Přejít do eshopu <<Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.