UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Když Luboš Ondráček řádí Ve stínu slunce

Když Luboš Ondráček řádí Ve stínu slunce
30.09.2020

Audiotéka a Mystery Press přinášejí povedenou military sci- fi Jakuba Maříka (recenze).

Před časem jsme recenzovali povedenou knihu Jakuba Maříka Ve stínu slunce. Akční příběh s detektivní zápletkou odehrávající se na palubách lehkého křižníku UTSS Salamis, prchajícího před korzáry obsazenou lodí Mungo park. Sotva se kapitánu Reně Kallirisové podaří před pronásledovateli dočasně uniknout do svrchní korony rudého obra Gamma Curtis, začnou se objevovat další potíže. Například vražda jednoho z techniků, či část posádky uvězněná kdesi v mezipalubí a odříznutá od přívodu vzduchu. A času je málo, protože korzáři se znovu blíží.

Pro Audiotéku knihu načetl ostřílený narátor a herec Luboš Ondráček. Ten spolupracuje především s audio vydavatelstvím Walker a Volf pro které načetl například knihu Měsíc je drsná milenka. Ale to je jiný příběh. V knize Ve stínu slunce ztvárnil nejen velitele Marhoula, ale vlastně všechny členy mezinárodní posádky. A ačkoli mu seděl nejvíce zupácký major Thakur Gelu, dokázal vtisknout specifický projev každému z členů posádky. Samozřejmě by jeden mohl namítnout, že by ženské party mohla načíst některá z hereček. Ale já si myslím, že Ondráček zvládl všechny ženské členy posádky bravurně. Navíc mu přičtěme k dobru cit pro dramatický přednes a umění vygradovat napětí na maximum. S perfektním kulervoucím hudebním doprovodem tu pak máme zaděláno na opravdu povedenou audio knihu. S Lubošem Ondráčkem a posádkou UTSS Salamis pak člověk zapomene i na těch několik málo přeřeknutí a devět hodin poslechu mu uteče jako voda.

Hodnocení: Příběh 80% 

Zpracování 85%

Jan Procházka

Formát:MP3 ke stažení

 

https://audioteka.com/cz/audiobook/ve-stinu-slunceKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.