UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kde vybrat kuchařské oblečení?

Kde vybrat kuchařské oblečení?
14.11.2022

Zařizujete novou restauraci? Pak potřebujete i jednotný oděv pro své zaměstnance. Co všechno je v nabídce a praktické? S tím vás seznámíme.

Jak má vypadat kuchařské oblečení?

Jak má vypadat uniforma pro kuchaře? Kuchařská čepice, rondon a kalhoty jsou základ. Samozřejmě záleží na pojetí a stylu daného šéfkuchaře, který sám o sobě z velké části udává směr dané restaurace. Někteří kuchaři nenosí čepici, jiným stačí jen zástěra. Stylu se meze nekladou. Mezi kuchařské oblečení patří i triko, které by mělo být komfortní. Je pravda, že kuchařský rondon patří především na slavnostní události, jako jsou různé akce či prezentace. Převládá elegantní bílá barva, často je ale viděna i černá nebo šedivá a výjimkou není ani vzor pepito.

Kuchařský rondon - výběr

Klasický rondon může být pánský i dámský. Jde o uniformu, která se zapíná na dvě řady knoflíků, pevná látka chrání kuchaře a dodá na eleganci. Někdy se používají i patentky, což je pak jednodušší zapínání. Jednodušší formou rondonu jsou jednořadé varianty nebo haleny. Pokud vybíráte rondon pro svého šéfkuchaře, je zvykem, že se mu na oděv vyšije i jméno. Samozřejmě se pak nabízí vyšití loga vaší restaurace, lze zhotovit další design na míru vašim představám. Ke kuchařskému oblečení se pak doladí i oděvy číšníků a dalšího personálu, aby byl korporátní dojem kompaktní. Velký výběr oblečení pro kuchaře najdete na stránkách Fomi.cz. Rondony, kalhoty, kuchařské zástěry, trika, mikiny, vesty, čepice i šátky můžete mít v čistém provedení i s vyšitím loga na míru dle vašeho firemního designu. Lze si i zvolit výrobce dle vašeho přání. V nabídce jsou i oděvy pro další profese související s gastro a hotelnickým provozem. Váš podnik prezentuje nejen výtečná kuchyně, ale i jednotný design, což se týká i oděvů vašeho personálu.
Fotka od Pexels z PixabayKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.