UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kapitánka Marvelová připravila půdu pro závěrečnou hru Avengerů

Kapitánka Marvelová připravila půdu pro závěrečnou hru Avengerů
12.03.2019

Jak si stojí nejnovější přírůstek ze stáje Marvel Cinematic Universe?

Na jedné vzdálené planetě pěstují agendu vůči jakési skřetí rase z nedaleké oběžnice a jedním z členů úderného komanda je jistá paní Versová. Jenomže ta padne skřetům do zajetí a tam se jí podaří dát dohromady několik střípků své paměti. Souhrou náhod se posléze ocitá na Zemi, kde zrovna zuří devadesátá léta a projekt Avengers ještě ani nikoho nenapadlo založit.
 
Taková zápletka dovede nalákat, jedná se tak o první film ze světa Avengers, který se odehrává chronologicky před všemi filmy MCU, snad jedině s určitou výjimkou prvního Avengera, kapitána America, jehož děj je částečně zařazen do dob Druhé světové války.
 
Inu, paní Marvelová táhne především těmi devadesátkami. Kdo je v nich stále zastydlý jako já, jistě ocení přítomnost Samuela L. Jacksona v podobě, v jaké tou dobou zářil, tedy například v Pulp Fiction, ačkoliv mu zde chybělo to apartní afro. Ostatně Jacksonova postava, Nick Fury, zde dostává nečekaný rozměr a to svou humornou stránkou své role v celé té antologii Avengerů. Fury je parťák do nepohody, parťák, jenž rozesměje snad v každém záběru, ve kterém se objeví. Dobře tak sekunduje hlavní představitelce, která naopak hraje na strunu poněkud vážnější.
 
Její role spočívá především v přeměně z mimozemské vojandy na zaskočenou normál holku a teprve posléze v tu nejúžasnější superhrdinku všech dob. A skutečně její schopnosti se mohou směle rovnat Supermanovým, hrdinou konkurenčního DC Comics. Nepotřebuje totiž Slunce jako zdroj své síly.
 
Kapitánka Marvelová je také snímkem, který je spojnicí s dlouho očekávaným filmem Avenger: Endgame, čemuž je mimo jiné věnovaná bonusová potitulková scéna, kterou si rozhodně nenechte ujít.
 
Hodnocení: 9/10
 
- - -
Michal Březina
(zdroj obrázku: www.facebook.com/FalconFilmoveNovinky)Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.