UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kam na túru nebo ferraty? Poradí vám NaTreku.cz

Kam na túru nebo ferraty? Poradí vám NaTreku.cz
14.04.2021

Horská turistika i ferraty v posledních letech nabírají na popularitě. Češi vždycky byli a budou milovníci túr – jak v české přírodě, tak u sousedů na Slovensku a v Rakousku.

Příležitostí a krásných tras je všude spousta, jen o nich člověk musí vědět. A to je právě ten kámen úrazu.

Kde vyhledávat nové túry, kam si chodit pro tipy na výlety? U horských tras není dost dobře možné píchnout prstem do mapy a trasu si naplánovat sám. Hodí se vědět, jak složitý je terén, kolik času cesta zabere nebo v kterých měsících je schůdná. A přesně tohle všechno vám prozradí portál NaTreku.cz.

Bezplatná služba turistům

Portálů s horskými treky a ferratovými cestami je samozřejmě více, některé dokonce i v češtině. Určité jsou však placené, další nepřehledné, případně obsahují polovičaté informace. NaTreku.cz na to jde jinak. Nabízí strukturované a vysoce detailní informace, umožňuje filtrování treků podle různých kritérií – můžete si vyfiltrovat třeba jen tatry Slovensko či trasy vhodné pro rodiny s dětmi. Všechny informace jsou přitom dostupné zdarma, nikde se neregistrujete. Autorům se odměníte nejlépe tím, že se sami zapojíte a také nějakou tu trasu přidáte.

Konzistentní informace u každé trasy

Popisy horských túr jsou doopravdy podrobné. Zajímají vás třeba ferraty Rakousko? Dozvíte se, jak je ferrata náročná, jaké vrcholy cestou projdete, které zajímavosti uvidíte, zda je cestou dostupná voda, co vás zde čeká za nebezpečí a také další informace, jež byste pro túru měli vědět. A ne, nejde jen o jednu dobře popsanou túru, tyto podrobnosti jsou uvedené u úplně každé trasy.

Na webu jsou uvedené především trasy v evropských státech, ale nechybí ani pár výjimek – například popis výstupu pod Mount Everest v Nepálu. Další stále přibývají. Spoustu krásných túr ovšem objevíte také v Česku. Možná ani nevíte, co máte za humny. Kolikrát ani není nutné chodit do hor.

Image by Simon from PixabayKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.