UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

JSEM BRÁNA - pražská premiéra

JSEM BRÁNA - pražská premiéra
10.11.2017

Pražská premiéra krátkého sci-fi hororu Jsem brána – za osobní účasti režiséra Robina Kašpaříka.

Festival nezávislých filmů Cinema Open v Hradci Králové vyhlásil fiilm Jsem brána nezávislým filmem roku.

Zveme Vás na speciální projekci krátkého filmu JSEM BRÁNA – první českou adaptaci příběhu Stephena Kinga. Kašpaříkův 15minutový halucinogenní trip (o muži uvězněném v karanténě vesmírné lodi) má za sebou letošní spanilou jízdu po světových festivalech. Získal cenu za nejlepší krátký horor na americkém MFF v Nashvillu, byl vybrán na nejprestižnější světový festival hororu a sci-fi v katalánském Sitges a promítal se i v Hollywoodu na festivalu HollyShorts. 

Po projekci bude následovat beseda o vzniku filmu s režisérem Robinem Kašpaříkem. Uvidíte i unikátní záběry z komplikovaného natáčení, které probíhalo tempem jeden záběr denně.

Vstupné: 70 Kč - JSEM BRÁNA je nekomerční film. Peníze budou využity k pokrytí nákladů za pronájem kinosálu a propagaci akce. Tvůrci filmu ani organizátoři festivalu nebudou ze vstupného profitovat.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.