UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Josef Pecinovský představí svůj nový scifi cyklus Areston

Josef Pecinovský představí svůj nový scifi cyklus Areston
11.03.2017

Srdečně zveme na besedu s kmenovým autorem nakladatelství Epocha 11. květen v 16:00–16:50 Výstaviště Praha

Josef Pecinovský představí svůj nový scifi cyklus Areston. V únoru tohoto roku se rozrostl na dva díly a letos mu přibude ještě jedno pokračování.

A o čem tento strhující dobrodružný příběh je?

Jednou za osm let se k Zemi přiblíží Areston – podivuhodné umělé těleso o průměru jednoho kilometru s podmínkami vhodnými pro život člověka. Ovšem objekt se nestal předmětem vědeckého bádání, ani výzvou dobrodruhům. Stal se nejtvrdším vězením sluneční soustavy.

Nyní mu vládnou drsné zákony silnějšího. Otrokářství, násilí a znevážení jakékoliv lidskosti, to vše je na denním pořádku. Ovšem Terstegen, odsouzený k pobytu za protivení se mocným, se se stávajícím řádem nehodlá smířit. Ví, že má jen dvě možnosti – shrbit se a zradit vše, čemu kdy věřil, nebo vyzvat osud, stát se pánem Arestonu a odhalit všechna jeho tajemství...

Více informací najdete na www.epocha.cz, kde si rovněž můžete první (http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=755) i druhý (http://www.epocha.cz/detailknihy.php?id=794) díl s 25% slevou zakoupit.

A k dispozici jsou i e-booky, například na https://www.palmknihy.cz/detail/ebook_159527/Utek-z-Arestonu?a_box=5zteq9b3b a http://www.palmknihy.cz/areston.html?a_box=5zteq9b3Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.