UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Je třeba naslouchat Dobrým znamením!

Je třeba naslouchat Dobrým znamením!
30.03.2020

Tentokrát si Jan Zadražil zahrává s Armagedonem v audioknize z produkce OneHotBook.

Když spojí síly Terry Pratchett a Neil Gaiman, stojí výsledný příběh za to. O tom se přesvědčili čeští čtenáři knihy Dobrá znamení již v roce 1997, kdy v geniálním překladu Jana Kantůrka vyšla poprvé v nakladatelství Talpress. Vloni znovu tamtéž, tentokrát s ilustracemi Paula Kidbiho. Příběh dvou andělů, lovce čarodějnic a plánu, jak zabránit Armagedonu, znají nejen oddaní čtenáři fantastiky, ale díky seriálu BBC i kdekterý televizní divák. Ostatně tváře Michaela Sheena a Davida Tennanta zdobí také přebal stejnojmenné audioknihy z produkce OneHotBook.

Zárukou kvalitního provedení je osvědčený tvůrčí tým. Režisér Hynek Pekárek a herec Jan Zadražil spolupracovali již na titulech Stráže! Stráže! a Muži ve zbrani. Kdo je slyšel, tak ví, že Jan Zadražil vládne neskutečnou paletou hlasů. Také v Dobrých znameních se vyřádil. Crowley a Azirafal jsou naprosto skvělí. A vlastně všichni hrdinové (ať už dětští, dospělí nebo mýtičtí) jsou v jeho podání velice zábavní. Hezkým osvěžením jsou vtipně pojaté poznámky pod čarou, kdy se narátor obrací ne ke čtenáři, ale k posluchači. Hudební doprovod je, jako vždy u audioknih režírovaných Hynkem Pekárkem, pestrý a hezky doprovází jednu z nejlepších knih o Armagedonu od Zjevení Svatého Jana po dnešek.

Katalogové č.: AK277
EAN: 8594169482774
Formát: 2x CD mp3
Délka nahrávky: 15 hodin 31 minut

datum vydání: 4. 3. 2020

překladatel: Jan Kantůrek

http://www.onehotbook.cz/audioknihy/dobra-znameni/

Hodnocení: 90%
Autorem recenze je Jan ProcházkaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.