UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Jan Vavřička se stal akademikem ASFFH

Jan Vavřička se stal akademikem ASFFH
16.07.2014

Projektový manažer scifi portálu VANILI.cz Jan Vavřička se stal členem Akademie science fiction, fantasy a hororu.

Rada Akademie science fiction, fantasy a hororu (ASFFH) v čele s předsedou RNDr. Zdeňkem Rampasem rozhodla o přijetí nového člena Akademie, kterým se stal scifista Jan Vavřička.

 

Akademie science fiction, fantasy a hororu zřízená World SF je nezávislým sdružením odborníků vytvořeným k hodnocení a teoretickému zkoumání produkce science fiction, fantasy a hororu, jak se jeví v české a slovenské jazykové oblasti (potažmo trhu) a v souvislostech vývoje světové SF.

 

Vzhledem k velké a prakticky nepřehledné provázanosti českého a slovenského SF trhu (na Slovensku vycházejí knihy pro český trh, slovenští fanoušci čtou velkou část české knižní produkce SF) zkoumá a hodnotí Akademie subkulturu SF na území ČR a SR bez rozlišení.

 

Hlavní činností Akademie je hodnocení děl žánrů science fiction, fantasy a hororu, jak se prezentovala na české a slovenské scéně (jde o díla literární a výtvarná). ASFFH autorům či původcům nejlepších děl uděluje ceny.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.