UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vybrali jsme pro vás 6 filmových novinek od Magic Boxu

Vybrali jsme pro vás 6 filmových novinek od Magic Boxu
20.07.2022

Magic Box přináší srpnové filmové novinky. Věříme, že vás tahle šestice filmů zaujme.

Tyto filmy vám www.magicbox.cz přinese v srpnu 2022.

Ztracené město

Sandra Bullock a Channing Tatum musí společně objevit Ztracené město a pomáhat jim bude dobrodruh Brad Pitt. Kdo jím půjde po krku v roli sympatického záporáka? Sám Daniel Radcliffe (Harry Potter). Dobrodružná komedie, která vydělala v kinech balík vám jistě polechtá bránici. Na všech nosičích na vás čekají i sympatické bonusy.

Ježek Sonic 2

Ježek Sonic 2 rozmetal rychlostí blesku kina velkou návštěvností. Po patnácti týdnech od premiéry se stále drží v TOP 20 a nyní má v ČR neskutečných 337 000 diváků. Tuhle jízdu si nikdo nenechal ujít.

Vyšehrad: Fylm

Lavi býval velkým talentem českého fotbalu. Jenže pak narazil na nejtvrdší soupeře každého profesionálního hráče - alkohol, hazard, drogy a prostitutky. Vše v neuvěřitelně vtipném balení. Nejúspěšnější film distribuční společnosti Bioscop všech dob překonal hranici 600 000 diváků v kinech a stále stoupá. Vyšehrad: Fylm je filmem, který usmířil kritiky s diváky všeho věku a všech pohlaví, bez ohledu na IQ. Jako bonusy na nosičích na vás čekají: Film o filmu, Z premiéry, Ze zákulisí a castingu.

Notre-Dame v plamenech

Katedrála Notre-Dame shořela a naprosto dechberoucí hraný film o tom natočil Jean-Jacques Annaud, režisér, který má ve svém pracovním životopise Jméno růže a Medvěda. Notre-Dame v plamenech je opravdu skvělý film a pokud jste byli uneseni z filmu Let číslo 93 (po dlouhé době zase v prodeji na DVD) a jeho atmosférou, je tento film přesně pro vás.

Cyrano

Joe Wright, skvělý režisér historických dramat jako Pýcha a předsudek, Anna Karenina a Pokání, nově zpracoval nadčasový příběh o srdcervoucí lásce Cyrano. Toho ztvárnil skvělý Peter Dinklage, Tyrion Lannister ze Hry o trůny.

Lékořicová pizza

Příjemný, pohodový film Lékořicová pizza o dospívání a zamilovávání se v 70. letech od Paula Thomase Andersona (Magnolia). Anderson byl za svůj život celkem 11x nominovaný na Oscara. A když je řeč o cenách Akademie, film si vysloužil tři krásné nominace tento rok. Ve vedlejších rolích Bradley Cooper (Zrodila se hvězda), Sean Penn (Milk) a světoznámý hudebník Tom Waits. „Tento hypnoticky nádherný, vtipný, romantický film se pohybuje od scény ke scéně, od postavy k postavě, s absolutním mistrovstvím" napsal o Lékořicové pizze Peter Bradshaw, The Guardian.

Můžete se těšit také na kultovní Mumii na UHD, Noční zvířata a X-Men: Dark Phoenix na BD.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.