UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Jak zabalit dárek, aby ostatní viděli, že vám na nich záleží?

Jak zabalit dárek, aby ostatní viděli, že vám na nich záleží?
22.12.2021

Jestli-že jste dosud odbývali balení dárků pomocí dárkových taštiček, zkuste to letos jinak.

Když si dáte s balením dárků více práce, vaši nejbližší to jistě ihned poznají a vaši snahu patřičně ocení. Tato rada se netýká pouze dárků pro děti. I my dospělí si můžeme užít chvilku napětí při rozbalování dárku v balicím papíru. Oko obdarovaného pak můžeme potěšit i takovým dárkem, který bude zabalený do celofánového sáčku s líbivou příměsí. Čtěte a inspirujte se s námi!

Co budeme k balení dárků potřebovat?

Není to zase tolik složité. K balení dárků budeme potřebovat šikovné prsty, kvalitní obal, popř. lepenkovou krabici a notnou dávku trpělivosti. Nejdříve se musíme zaměřit na to, co vlastně budeme potřebovat zabalit. Může se jednat o pevnou věc, která bude pěkně vypadat i v krabičce a v balicím papíru. Ten by měl mít vysokou gramáž, díky čemu se snadno předejde jeho protržení. Samozřejmě pak záleží i na jeho designu. Balíte-li více dárků pro jednotlivce nebo i rodinu, bude vhodné, aby měl balicí papír stejnou strukturu a stejné nebo alespoň podobné motivy a vzory. Kupujte si proto raději větší roli balicího papíru. Když ji nespotřebujete, určitě dobře poslouží i při další oslavě či o dalších Vánocích. Pokud se chystáte darovat některý ze sypkých dárků, skvěle vám poslouží kelímky. Ty jsou navíc i tzv. eko friendly. Můžete tak do nich umístit bylinnou sůl, voňavý krém, korálky na tvoření či sypký písek pro děti. Velmi dobře poslouží i pro zabalení nejrůznějších potravin. Můžete do nich umístit kandované ovoce, vylouskané oříšky či lahodnou čokoládu. Velké oblíbenosti se těší i dárek v podobě oříšků, které jsou zalité medem. K tomu všemu nám poslouží kelímky s uzavíratelným víčkem. Ty pak můžete vložit pohodlně do celofánu a přidat k nim např. snítku bylinky, kolečko usušeného a voňavého pomeranče či jehličnanu. Dárek bude mít přidanou hodnotu a obdarovaný to jistě ocení.    

Co dělat, když potřebujete dárek zaslat poštou?

Nejprve si vyberte vhodného dopravce, který zaručí, že bude s vašim balíčkem zacházeno s citem a bude doručen včas. Ideální bude, když se budete řídit zákaznickými recenzemi. V dnešní době máme již z čeho vybírat. Pak už jen nakupte pevnou lepenkovou krabici a pro jistotu ji přelepte několikrát izolepou. Jestli-že posíláte dárek, který by se mohl rozbít, nechte jej označit nápisem křehké. Budete mít jistotu, že se balíček dostane k obdarovanému nepoškozený.      Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.