UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Jak proměnit své fotografie v umělecká díla? Vytvořte z nich fotokalendáře a fotoknihy

Jak proměnit své fotografie v umělecká díla? Vytvořte z nich fotokalendáře a fotoknihy
25.05.2022

Lámete si hlavu s tím, jak využít tuny fotek z dovolených, rodinných oslav a dalších akcí, které vám zabírají místo v galerii chytrého telefonu, ale jinak pro ně nemáte žádné využití? Přeměňte je v nástěnné či stolní fotokalendáře, popřípadě si vyrobte i nějaké fotoknihy.

Originálnější kalendáře nenajdete

Fotokalendáře vytvořené z vlastních fotek jsou vtipné, osobité a také se jedná o skvělý personalizovaný dárek pro rodinné příslušníky. Když se nad tím zamyslíte, žádný kalendář není tak originální jako ten, který si vytvoříte sami, z vlastní sbírky fotografií. Jeho vzhled i velikost navíc můžete zcela přizpůsobit svým požadavkům.

Snadno ovladatelný program na tvorbu a technická podpora

Nejste technicky příliš zdatní a obáváte se, že tvorba fotokalendáře je příliš složitá? Ale kdepak. K jeho sestavení existuje speciální program, do něhož pouze nahrajete vybrané snímky a podle šablon je můžete různě upravovat. Kdybyste si přeci jen s něčím nevěděli rady, můžete kontaktovat technickou podporu, která vám se vším ráda pomůže.

2v1 aneb co takhle sestavit si vlastní fotoknihu

Když už budete ponořeni do tvorby fotokalendáře, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou a vyzkoušet vytvořit také levné fotoknihy. I proces jejich výroby je snadný a rychle se s ním sžijete. Navíc můžete ušetřit na poštovném. Fotokniha také působí mnohem lépe, než obyčejné fotoalbum.

Kdo si hraje, nezlobí. Při tvorbě fotokalendářů a fotoknih to platí dvojnásob. I jedinci, kteří nejsou kreativní či technicky nadaní, si s tvorbou fotovýrobků snadno poradí a dokážou vyrobit hotová umělecká díla. Udělejte radost sobě i svým blízkým a z fotek, jichž máte plnou paměť telefonu, vyrobte originální kalendáře a knihy, které potěší.

Zdroj foto: Ulza / Shutterstock.comKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.