UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

I doma můžete nyní sledovat snímek Star Wars: Síla se probouzí s mnoha bonusovými materiály

I doma můžete nyní sledovat snímek Star Wars: Síla se probouzí  s mnoha bonusovými materiály
16.03.2016

Od 20. dubna 2016 na Blu-ray a DVD! Od uvedení do kin představuje Star Wars: Síla se probouzí kasovní trhák, který v českých kinech vidělo přes 600 tis. diváků s tržbami převyšujícími 95 milionů korun, celosvětově utržil více než 2,05 miliardy dolarů.

Předseda a výkonný ředitel Robert A. Iger dnes ráno na výročním setkání akcionářů Disney Company oznámil, že snímek bude dostupný v některých zemích v digitální kopii 11. dubna 2016 a na Blu-rayTM a DVD pak 18.dubna 2016.

V Čechách a na Slovensku 20.dubna 2016 na Blu-rayTM s bonusovým diskem a DVD!

Co všechno stálo za vznikem snímku Star Wars: Síla se probouzí? Vyčerpávající dokumentární a bonusový materiál uvede fanoušky filmu do vzrušujícího světa scén ze zákulisí natáčení. Mnohá tajemství budou odhalena a čekají nás nezkrácené, zatím neuvedené, či vynechané scény a exkluzivní rozhovory s herci a tvůrci. Na disku s bonusovými materiály se můžeme těšit na:

  • Síla se probouzí: Filmový příběh: vůbec poprvé můžete sledovat celý příběh odehrávající se v pozadí natáčení - dokumentární pohled do zákulisí nabízí rozsáhlý filmový materiál a exkluzivní rozhovory s herci a tvůrci filmu
  • Příběh se probouzí: Čtení: známí i noví herci vzpomínají na významný den, kde se  poprvé sešli a společně četli filmový scénář
  • Výroba droida BB-8: jak se nejnovější droid dostal na filmové plátno a ihned se stal oblíbencem fanoušků Star Wars
  • Výroba tvorů: přiblíží nám, jakým způsobem se vytvářeli noví tvorové
  • Plány bitvy: Boj ve sněhu: vrcholný souboj světelných mečů Rey a Kylo Rena
  • John Williams: Sedmá symfonie: legendární hudební skladatel se podělil o své zážitky z natáčení Star Wars: Síla se probouzí
  • ILM: Vizuální magie Síly: podrobný pohled do umění jedinečné digitální technologie vizuálních efektů filmu
  • Síla změny: hrdinové jsou všude mezi námi. Iniciativa Star Wars: Síla pomáhá (Star Wars: Force for change) sjednotila fanoušky Star Wars z celého světa a pomáhá potřebným
  • Vystřižené scény

Star Wars: Síla se probouzí je dlouho očekávaný filmový počin, ve kterém se sešli původní hvězdy filmu Harrison Ford, Carrie Fisherová, a Mark Hamill společně s Anthony Danielsem, jediným hercem, který si zahrál ve všech sedmi dílech Star Wars, nebo například Peterem Mayhewem. Známé tváře doplnila nová tvář Daisy Ridleyová, která musela pokořit náročnou konkurenci, a nakonec získala roli Rey. Mezi nové herce patří i držitel ceny BAFTA pro vycházející hvězdu John Boyega (Útok na věžák, Imperial Dreams), který si zahrál nesmělého stormtroopera Finna. Adam Driver (Lincoln, Girls) nominovaný na cenu Emmy, si zahrál zlého Kylo Rena a držitel ceny Zlatý Glóbus, Oscar Isaac (V nitru Llewyna Davise, Bournův odkaz), ztělesnil postavu pilota hnutí odporu Poe Damerona.

 

Star Wars: Síla se probouzí režíroval J.J. Abrams, scénář napsal Lawrence Kasdan, J.J. Abrams a Michael Arndt. Film vyprodukovala prezidentka společnosti Lucasfilm a osminásobně nominovaná na Oscara Kathleen Kennedyová, J.J. Abrams, a jeho dlouholetý spolupracovník Bryan Burk.

 

Známý filmový skladatel John Williams složil kultovní hudbu k šesti předchozím dílům ságy Star Wars a vrátil se i na natáčení Star Wars: Síla se probouzí. Právem si za hudbu k novému filmu vysloužil již svou padesátou nominaci na Oscara.

 

Filmoví fanoušci budou mít možnost vybrat si Blu-rayTM ve speciálním „temném“ nebo „světlém“ rukávu.

DISKOVÉ SPECIFIKACE:  Blu-rayTM

STOPÁŽ: 138 minut

PŘÍSTUPNOST: neomezená

OBRAZ: 16x9 (2.40:1)

AUDIO:

Čeština Dolby Digital 5.1

Angličtina DTS-HD 7.1

 

TITULKY: české, anglické pro neslyšící

O Star Wars: Síla se probouzí:

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly a berou vás se Star Wars zpět na filmová plátna a do dalekých, předalekých galaxií. V hlavní roli si zahrál Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisherová, Adam Driver, Daisy Ridleyová, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’ová, Andy Serkis, Domhall Gleeson, Anthony Daniels, Peter Mayhew a Max Von Sydow. Kathleen Kennedyová, J.J. Abrams a Bryan Burk se ujali produkce a Tommy Harper a Jason McGatlin vedli výrobu. Scénář napsal Lawrence Kasdan, J. J. Abrams a Michael Arndt.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.