UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Godzilla II. Král monster aneb Když se monstra kočkují

Godzilla II. Král monster aneb Když se monstra kočkují
30.05.2019

Vydali jsme se na Future Gate na předpremiéru filmu Godzilla II. v kině Lucerna. Jaké jsou naše domy? Čtěte!

Godzilla II. Král monster

Díky tradičně oblíbené akci Future Gate jsem se zúčastnil předpremiéry filmu Godzilla II. v kině Lucerna.

Stylová výzdoba, limitovaná edice triček a nákupních tašek a především obrovský ještěr byly jasným důkazem toho, že se tým Future Gate na dnešní promítání skvěle připravil. A to ani nemluvím o plakátu a tematickém perníčku ve tvaru krále monster pro každého návštěvníka.

Hned po krátkém propagačním snímečku, který nejen že přiblížil nejznámější filmy s Godzillou, ale především ukázal ve vtipných fotomontážích slavné vrstevníky tohoto slavného monstra (namátkou Miloš Zeman, či Helena Vondráčková), k nám krátce promluvil Martin Vaňo. Stručně shrnul historii filmů o Godzille od prvního z roku 1954 až po ten zatím poslední.

Pak už vypuklo peklo na plátně.

První dojmy z nové Godzilly? O epickou řežbu není nouze!

Příběh je vlastně jen taková ekologická slepenina. Nicméně lidé tu nejsou pouhou potravou pro monstra ale aktivně se snaží zasáhnout do dění, ačkoliv jednají místy dost nelogicky. Monstra tu máme hnedle čtyři, takže o epickou řežbu není nouze. Sympatické je, že se film více měně zdařile odvolává na mytologii, která kolem tohoto monstra za léta jejího řádění na plátnech kin vznikla.

Hodnocení: sympatických 70 %

Jan ProcházkaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.