UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FUTURE NIGHT: STAR WARS: Poslední z Jediů /předpremiéra/

FUTURE NIGHT: STAR WARS: Poslední z Jediů /předpremiéra/
08.11.2017

Nové Star Wars přicházejí a Future Gate Festival si nemůže nechat ujít příležitost opět připravit speciální projekci!

13.12.2017 Kino Lucerna 21:00

Večerní předpremiéře v Kině Lucerna bude předcházet v přilehlé kavárně tématický Pub Quiz o opravdu skvělé ceny a koncert kvartetu Pražského filmového orchestru. A nebyla by to akce Future Gate Festivalu, pokud byste si neodnesli tématický dárek a nepotěšili vás výjimečné dekorace. Akce se zúčastní i členové z 501st Legion a Rebel Legion - Lion Base, čili nažhavte si foťáky, bude co fotit! A co od nových Hvězdných válek můžeme čekat?

Před dvěma roky se probudila síla Epizody 7. Nikdo nezapomene na moment, kdy Kylo Ren sundal svou helmu, kdy "planeta smrti" zničila jediným výstřelem několik planet a do dnes každý miluje ikonického robota nové ságy Hvězdných válek BB-8 droida. Co tedy přinese prosinec 2017? Zcela jistě víme, že nás čekají vesmírné orgie digitálních efektů, fantastická hudba od Johna Williamse a objeví se i naši hrdinové z dětství jakožto Chewie (Peter Mayhew), Leia Organa (Carrie Fisher rip), Luke Skywalker (Mark Hamil) a jeho věrní roboti C3PO a R2D2. S nimi přichází na scénu Rei (Daisy Ridley), Finn (John Boyega), Poe Dameron (Oscar Isaac), kteří bojují proti vzrůstajícímu zlu, které se nese galaxií v roušce mystické postavy Snoka (Andy Serkis) a po jeho boku stojícího učně Kylo Rena (Adam Driver). Dočkáme se originálního a skvělého zpracování, jako tomu bylo minulý rok u Rogue One?

Film promítneme v originálním znění s českými titulky a to v kině Lucerna ve velkém sále (2D od 23.00 za 150 Kč) a v malém sále (3D od 22.30 za 180 Kč). Vstupenky již v prodeji. Nechť vás síla provází, těšíme se na vás!

PROGRAM PŘEDPREMIÉRY

  • 21.00 Pub Quiz o skvělé ceny /Kavárna Lucerna/
  • 22.00 Koncert kvartetu Pražského filmového orchestru /Kavárna Lucerna/
  • 22.30 Star Wars: Poslední z Jediů ve 3D /malý sál/
  • 23.00 Star Wars: Poslední z Jediů ve 2D /velký sál/

Užitečné odkazy

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.