UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FUTURE NIGHT - ŠÍLENÝ MAX: ZBĚSILÁ CESTA /14.5.2015 20.30 BIO OKO/

FUTURE NIGHT - ŠÍLENÝ MAX: ZBĚSILÁ CESTA /14.5.2015 20.30 BIO OKO/
08.05.2015

Stejně jako nájezdníci k bezbrannému konvoji se neúprosně přibližuje i premiéra filmu Mad Max: Fury Road. Všichni napjatě očekáváme, zda bude film tak dobrý jako Road Warrior nebo tak špatný, jako Thunderdome. Inu, je jediný způsob, jak to zjistit. Přijďte podpořit Šíleného Maxe na začátku jeho zběsilé cesty!

Budoucnost patří šílencům!

Jak jinak než ve velkém stylu: čekají Vás jak speciální postapokalyptické dekorace od Psy.cho’s Nest a Junktownu, tak spousta kostýmů – pro každého, kdo přijde v kostýmu budeme mít malou pozornost. Po projekci vás bude navíc čekat party v Oku, do kolika jen vydržíte! Ve spolupráci s Junktownem pro Vás Future Gate zkrátka připravil akci, na kterou jen tak nezapomenete, a to ani když bude Mad Max: Fury Road ještě o něco horší, než Thunderdome. To už ale stejně ani není možné, protože bude chybět Mel Gibson s účesem na Jágra.

Scifi partnerem filmového festivalu je VANILI.cz

Raději si ale kupte vstupenku ještě dnes – brzo to s nimi bude jako s benzínem v Mad Max – beznadějně dojdou! Cena vstupenky je 150 Kč.

Projekci pořádají: Future Gate Sci-fi Film Festival, BIO|OKO, Junktown, Psy.cho’s Nest.
Předprodej vstupenek on-line zde anebo na pokladně kina Bio Oko /Františka Křížka 15, Praha 7/.
Více se dozvíte na Facebookové události akce.

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.