UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Future Night: Predátor

Future Night: Predátor
07.09.2018

S novým filmem přichází i nový predátor.

LOV ZAČÍNÁ

12.září 2018 ve 21:00 pozemského času v kině Lucerna započne lovecká sezóna! Lov proběhne v rámci již tradičních Future Night večerů, kde si každý návštěvník odnese i svou vlastní trofej! Pro každého z vás jsme připravili tématický dárek, který zaručeně potěší, soutěže o zajímavé ceny, samozřejmě nesmí chybět dekorace a předpremiéra nového Predátora – Evoluce.
Před 30 lety se lidstvo setkalo s nelítostným lovcem. Samotný Arnold skončil upatlaný od bláta a měl co dělat, aby ho v té zatracené džungli porazil. Pak se s ním utkal nekompromisní policista Danny Glover a to přímo v ulicích Los Angeles, kde si vysloužil i samotný respekt ostatních predátoru. Následovalo ještě několik bitev a zdá se, že si mimozemští lovci naši rodnou planetu pro své lovecké kratochvíle skutečně oblíbili. S novým filmem přichází i nový predátor. Je chytřejší, je silnější a lov si užívá mnohem více než jeho předchůdci! Kdo se mu postaví tentokrát? Víme, že obranou linii bude tvořit skupina šílených vojáků a vyvrhelů, kteří se s ním pokusí změřit síly. Budou stačit na novou generaci lovců, kteří se v průběhu let geneticky zdokonalili? To se brzy dozvíme!
Za snímkem stojí režisér Shane Black, což skalní fanoušky prvního Predátora zcela jistě potěší. Shane si totiž ve filmu zahrál vtipkujícího vojína Hawkinse, kterého si nakonec pak „vzala džungle“. Dočkáme se klasického lovu, který Shane sám dobře zná nebo nám ukáže boj v novém vizuálním kabátku Cena vstupenky: 170 Kč

Partneři: Kino Lucerna, Cinemart, Mindmaze, Mana Vstupenky v prodeji on-line zde.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.