UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FUTURE NIGHT: LAJKA 3D /předpremiéra/

FUTURE NIGHT: LAJKA 3D /předpremiéra/
22.10.2017

Zajděte si 28.10.2017 do Kina Lucerna na Lejku ve 3D!

Raketa připravená ke startu, zahajte zážehový proces, odpočet, 10…9…8…všechny systémy v normě…7…6…5…diváci na svých sedačkách…4…3…2…film připraven…START! Pejsek Lajka se vydává na vesmírné dobrodružství a jen Vy se dozvíte, koho na cestě potká. Je tu první Future Night, která myslí i na nejmenší filmové fanoušky (i velcí fandové si přijdou na své).

Dne 28.10. od 14:00 proběhne první projekce celovečerního loutkového sci-fi filmu LAJKA ve 3D tvůrce Aurela Klimta (Fimfárum) v České republice. Příběh zvířátek, která byla vyslána do Vesmíru a doputovala na okraj galaxie na malou planetku, kde založili novou zvířecí společnost. Místo, kde všichni zvířecí kosmonauti, včetně naší hrdinky Lajky a původního mimozemského obyvatelstva, žijí v klidu a harmonii, dokud na planetě nepřistanou dva lidští kosmonauti. 

Abyste si tento galaktický výlet pro malé i velké sci-fi fandy řádně užili, promítneme vám pohádku ve formátu 3D. Na všechny příchozí bude čekat drobný dáreček, ukázka filmových rekvizit a možnost potkat se s filmovými hrdiny v kostýmech. Jedinou předpremiérovou projekci v ČR uvede sám autor filmu, pan Aurel Klimt.

Vstupenky v prodeji za 150 Kč on-line zde. Aktuální informace v události na Facebooku

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.