UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FUTURE NIGHT: BLADE RUNNER 2049

FUTURE NIGHT: BLADE RUNNER 2049
25.09.2017

Setká se mladá generace Blade Runnera s legendárním detektivem?

Teď na scénu přichází jeho pokračování s Ryanem Goslingem, co by policejním důstojníkem pátrajícím právě po Rickovi Deckardovi, který je již přes 30 let nezvěstný. Setká se mladá generace Blade Runnera s legendárním detektivem? Naváže Denis Villeneuve na filmovou klasiku a zanechá v nás lahodný pocit po zhlédnutí filmu? Nebo se dočkáme trpké pachuti zklamání, které poznali někteří diváci Covenanta?

Filmový festival Future Gate se k vám opět vrací s jeho pravidelnými filmovými tématickými večery.

Future Night je zde! Kdy a kde?

Poprvé v kině Atlas a to po dobu celých 3 dnů od 5.10 - 7.10. Vždy od 20:00 máte možnost zhlédnout tento očekávaný snímek plný hvězd. Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto, Dave Bautista, Robin Wright a mnoho dalších ukáží, zda Země v roce 2049 nabízí světlou či temnou budoucnost.

Jako obvykle se můžete těšit na tématické dekorace od Alienjedna a Nova Art, stejně tak jako na dárek pro každého z vás.

Vstupenky již v prodeji za 150 Kč online zde. Aktuální informace na Facebooku FUTURE GATE.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.