UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FUTURE GATE SCI-FI FILM FESTIVAL 2018

FUTURE GATE SCI-FI FILM FESTIVAL 2018
09.01.2018

5. ročník sci-fi filmového festivalu FUTURE GATE už brzy ve vašich kinech!

5.ročník festivalu sci-fi filmů Future Gate postupně zavítá do pěti měst. Vedle tradiční Prahy, Brna a Ostravy bude festival nově probíhat také v Plzni a Šumperku.

V Praze v Kině Lucerna od 15. do 18. února.

A na co se můžete těšit? Na filmové novinky i legendární trháky, výjimečné dokumenty, speciální koncert Pražského filmového orchestru v doprovodu live VJingu, výstavy, sci-fi fashion performance, workshopy pro děti i dospělé, průlet technologiemi a debaty se zajímavými hosty - to vše zastřešené tématem žen ve sci-fi. Přijďte se podívat, kdo zachrání svět tentokrát.
Představí to nejlepší z filmových sci-fi novinek, legendární trháky, zajímavé dokumenty, ale i velkolepý koncert, výstavy, workshopy, technologie a zajímavé hosty. Jubilejní ročník bude oslavou žánru, hlavním tématem pro letošní ročník jsou ženy v science fiction.

Superženy, bojovnice a vládkyně technologií…

Zatímco mnohdy v přiléhavém oblečku zachraňují galaxii, stávají se pro jedny objektem touhy, pro jiné inspirací a vzorem. Science fiction nikdy nebylo čistě záležitostí mužů, kteří dobývají vesmír a vládnou světům. I ženy hrály a hrají ve sci-fi velice významnou roli a dokonce stvořily ikony filmového plátna, mezi nimi Ellen RipleyováSarah Connerová nebo Leeloo. Ženy nedobyly jen fiktivní světy, ale i ten náš skutečný, a to na poli vědy a výzkumu. 5. ročník je tak věnován všem ženám, které se zasloužily o pokrok naší civilizace.

Na našich stránkách brzy najdete vše, co jste o FG chtěli vědět, ale báli jste se zeptat: https://futuregate.cz/Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.