UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 poskytnou rozhovor scifi portálu VANILI.cz

Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 poskytnou rozhovor scifi portálu VANILI.cz
19.03.2015

Co čeká na vítězku Česko-Slovenské MISS 2015? Šek s finanční odměnou 50.000,- Kč! A co získají úplně všechny finalistky?

Znáte krásnou fanynku scifi? Přihlašte ji do soutěže Česko-Slovenská MISS 2015!

Ještě nikdy to snad nebylo snazší! Dívky nemusí jezdit po castinzích, čekat v nekonečném pořadí, v prostředí nákupních center …Stačí si sama udělat selfie foto a natočit krátké video, ve kterém se představí, vyplnit formulář na www.cs-miss.eu a vše odeslat do 30. března.

 

""

 

 

Začátkem dubna zasedne nad všemi došlými materiály odborná porota, která do druhého kola k osobnímu setkání začátkem května pozve už jen část vyvolených slečen. A jaké slečny by to měly být? Věkově mezi 19 – 26 rokem. Jiná omezení nemáme, neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu, hledáme zdravou krásu, zdravě ambiciózní dívky, které touží po úspěchu a dokážou pro něj něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepšími, podpořit charitativní projekt Dobrý skutek, získat krásné ceny.

Do finálové top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek

Dívky čekají 2 soustředění, jedno začátkem června, kde jeden celý den bude věnovaný focení a natáčení, dále budou absolvovat školení jak naložit se svým potenciálem, bojovat s trémou, o zdravém životním stylu, pohybu, mediální trénink, určitě je nemine i práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto.

Karikatury od malíře scifi Petra Šrédla

Zajímavým zpestřením programu červnového soustředění nejkrásnějších dívek ČR a Slovenska bude malování karikatur jejich portrétů od malíře scifi a fantasy obrazů Petra Šrédla, což je součást charitativního literárního scifi projektu Vostrá krása.

Rozhovory pro portál VANILI.cz

Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 si také během soustředění vyzkouší rozhovory pro náš scifi portál VANILI.cz.

Mediálním partnerem Česko-Slovenské MISS 2015 je REGIONPLZEN.CZ

 

""Kam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.