UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Finále Plzeň představuje vizuální styl s Pavlem Liškou a Janou Plodkovou v hlavních rolích

Finále Plzeň představuje vizuální styl s Pavlem Liškou a Janou Plodkovou v hlavních rolích
03.03.2017

Jubilejní ročník filmového festivalu Finále Plzeň se uskuteční v termínu od 20. až 26. dubna 2017, během kterého oslaví své 30. výročí.

A právě narozeninová oslava se stala hlavním námětem celého letošního vizuálního stylu, jehož tvářemi jsou Pavel Liška a Jana Plodková. Na plakátech jsou herci zachyceni v momentě, kdy na ně letí šlehačkový dort. Autorem vizuální koncepce i znělky pro 30. ročník festivalu je kreativní uskupení Družina v čele s režisérem Janem Látalem. Pro tuto kampaň Družina vymyslela také trefné motto: „Ročník, který vás zasáhne“.

Po loňské úspěšné kampani “Domácí práce” chtělo studio Družina udržet sebevědomý a veselý tón kampaně a oslavit tak třicetileté výročí festivalu. „Pořadatelé, Eva a Petr Veruňkovi nechtěli, aby Finále Plzeň uvízlo ve vzpomínkách na minulost a tak jsme se rozhodli oslavit 30. narozeniny po svém. Natočili a nafotili jsme narozeninový večírek, který se promění v dortovou bitvu. Při natáčení bylo použito asi 40 dortů a ani jeden se nesnědl,“ říká autor vizuálu a znělky režisér Jan Látal.

„Více než o vyšperkovanou oslavu nám jde o filmové umění, více než o běžnou zábavu jde o pořádný zážitek. A tak naše znělka ctí filmařské řemeslo jak formálně, tak i scénářem. Letošními tvářemi kampaně jsou Jana Plodková a Pavel Liška. Právě oni jsou v sérii vizuálů těmi, komu ve fotografické sekvenci nakonec na tváři přistane narozeninový šlehačkový dort. Kampaní jsme chtěli vzdát hold starým filmovým groteskám, ale učinili jsme tak v novém moderním hávu,“ popisuje Jan Látal, který se svým týmem skupiny Družina, spolupracuje s Finále Plzeň již potřetí. Znělka bude zveřejněna v polovině března, zahráli si v ní také Petra Nesvačilová, Ondřej Cihlář, Petra Horváthová a další.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.