UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Filmové léto 2016 v Muzeu Karla Zemana

Filmové léto 2016 v Muzeu Karla Zemana
03.06.2016

Oslavte den dětí ve filmovém duchu a vraťte se skrze poetiku Zemanových filmů i do svých mladých let!
V sobotu 4. června 2016 jsme pro vás i vaše děti připravili bohatý program. „Všechny filmy, které jsem vytvořil, věnuji dívkám a chlapcům.“ (Karel Zeman)

Léto 2016 se v Muzeu Karla Zemana ponese v duchu hesla Karel Zeman dětem. Karel Zeman celý svůj život a tvorbu zasvětil právě jim. Ještě před začátkem léta pro děti chystáme oslavu dne dětí, následovat bude Pražská muzejní noc a vítání prázdnin
s odměnou pro děti za vysvědčení. Po celé léto si mohou děti v Muzeu Karla Zemana užívat na filmových letních příměstských táborech, máme poslední volná místa!

 

Nejbližší akce v muzeu je oslava dne dětí, která se uskuteční už tuto sobotu 4. června 2016. Děti v doprovodu alespoň jednoho platícího dospělého mají vstup do expozice muzea zdarma a pro děti budou navíc připraveny soutěže a úkoly! Na každého, kdo splní alespoň
6 z 10 úkolů, čeká odměna! Mimo jiné budou otevřeny workshopy animace, a to po celý den zdarma a bez rezervace.

 

""

 

Jako na konci každého pololetí i na konci školního roku 2015/2016 bude v Muzeu Karla Zemana připraven od 30. června do 3. července program pro malé i velké. Děti
s vysvědčením a v doprovodu dvou platících dospělých osob budou mít vstup do expozice muzea zdarma. V doprovodu jednoho platícího dospělého mají děti vstup za 50 Kč. Nově si veřejnost může vyzkoušet interaktivní hru V triku na vlastní triko. Všechny své zážitky
z muzea si můžete uchovat na jednom místě díky připravenému sešitu, který Vás provede expozicí muzea a vysvětlí všechny filmové triky. V neposlední řadě je pro návštěvníky připravena nová výtvarná dílna, kde si můžete vyrobit vlastní triko s potiskem postav z filmů Karla Zemana.

 

Pro filmaře ve věku od 7 do 15 let po celé léto 2016 pořádáme Filmové letní příměstské tábory. „I přesto, že jsme v tomto roce zaznamenali nárůst konkurence příměstských táborů, nabízíme tak ojedinělý program, že nás rodiče i děti čím dál častěji vyhledávají. Letos otevíráme dokonce 8 turnusů,” podotýká Lenka Lukáčková, manažerka muzea.

 

Program je pro děti připraven vždy od pondělí do pátku od 8:30 do 17:30. Celý týden budou děti provázet workshopy animace a výlety inspirované tvorbou Karla Zemana. Například návštěva filmových ateliérů na Barrandově, výprava na naleziště trilobitů, návštěva Planetária, plavba stylovou elektrolodí po Čertovce a Vltavě či procházka po místech Prahy, kde se natáčely slavné filmy. „Ještě stále máme volná místa, rodiče tedy mají poslední příležitost své ratolesti přihlásit.” dodává Lukáčková.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.