UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Film Žáby bez jazyka bude uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Rotterdamu

Film Žáby bez jazyka bude uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Rotterdamu
19.12.2019

Autorský film Žáby bez jazyka oceňované scenáristky a režisérky Miry Fornay měl koncem listopadu světovou premiéru na Black Nights Film Festivalu v estonském Tallinnu a nyní jej do svého programu zařadil i Mezinárodní filmový festival v Rotterdamu

Na festivalu v Rotterdamu (22. 1. - 2.2. 2020) bude pod mezinárodním názvem Cook, F**K, Kill představen v prestižní sekci Voices. Mira Fornay v příběhu svého třetího celovečerního filmu rozehrává nebezpečné vztahové hry, které probíhají v jedné rodině a v průběhu jednoho dne.

Snímek Žáby bez jazyka vznikl v produkci  Cineart TV Prague producenta Viktora Schwarcze, koproducentem je slovenský Mirafox, Česká televize, Rozhlas a televízia Slovenska a Synergia film, projekt podpořily Státní fond kinematografie ČR, Auduovizuálny fond SR, Fond EU Media development a Fond EURIMAGES. V hlavních rolích filmu o nebezpečných vztahových hrách v rámci rodiny se představí Jaroslav Plesl, Regina Rázlová, Petra Fornayová a Jazmína Cigánková. Česká premiéra se uskuteční 9. dubna 2020. 

Synopse:

Rodinný příběh jednoho dne Jaroslava K. (Jaroslav Plesl) a jeho nejbližší rodiny. Jaroslav K. bojuje o svoje děti, a aby je získal od své ženy Blanky (Jazmína Cigánková), musí se vyrovnat nejen se svou dominantní matkou Dorotou (Regina Rázlová), ale hlavně se musí poprat se svými nejtemnějšími stránkami a démony. Na jeho metaforické cestě, která je strukturovaná jako počítačová hra, bude muset obětovat víc než by kdokoliv z diváků předpokládal.

Trailer k filmu najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=7-gnBfl2ABo  
Galerii naleznete níže.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.