UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Film JSME VETŘELCI! nabízí nejvíc 3D efektů

Film JSME VETŘELCI! nabízí nejvíc 3D efektů
16.10.2014

Největší množství 3D efektů ze všech promítaných filmů nabízí novinka plzeňského 3D Planetária v Techmania Science Center. Jmenuje se JSME VETŘELCI! a formou srozumitelnou i malým divákům hledá odpověď na otázku, zda jsme skutečně vesmírní jedináčci.

Je možné najít život mimo zemi?

Největší množství 3D efektů ze všech promítaných filmů nabízí novinka plzeňského 3D Planetária v Techmania Science Center. Jmenuje se JSME VETŘELCI! a formou srozumitelnou i malým divákům hledá odpověď na otázku, zda jsme skutečně vesmírní jedináčci anebo ve vesmíru existují vetřelci jaké známe ze scifi filmů.

 

Animovaný film vypráví o hledání mimozemských civilizací a o tom, jaké jsou šance je vůbec nalézt. Nenajdou dřív oni nás? Roztomilá animace nadchne děti od čtyř let, dospělé obohatí spousta zajímavých informací. Během pětadvaceti minut putují diváci ze Země přes další planety a měsíce sluneční soustavy do hlubin vesmíru. Při tom je obklopují 3D efekty v množství a kvalitě, jakou dosud žádný z promítaných filmů nenabídl.


Film JSME VETŘELCI! se promítá spolu s Podzimní oblohou nad Plzní nebo Krásami vesmíru. V sobotu 18. října je na programu ve 12 hodin, v neděli 19. října pak v půl páté odpoledne. Časy dalších projekcí naleznete na www.techmania.cz.


Kromě toho připravila Techmania Science Center na podzimní prázdniny příměstské tábory s nočním pobytem a ve dnech 4. až 9. listopadu bude hostit hvězdu současného světa humanoidních robotů – robota ASIMA.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.