UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Festival HorrorCon odhalil termín konání i první hosty

Festival HorrorCon odhalil termín konání i první hosty
30.06.2020

HorrorCon letos oslaví 5. ročník. Účast už potvrdil Otomar Dvořák, Igor Orozovič, Pavel Slaughter Jelínek nebo kapela Arthemion!

21. 11. se už pátým rokem v Praze sejdou příznivci temnoty a strašidelných příběhů.

Akce, která začínala jako sešlost nadšenců do horrorové literatury (tehdy pod názvem DarkParty) v kavárně-absintherii Dark Velvet v roce 2015, se přesunula do CrossClubu a postupně rozšířila oblast umění, kterému dává prostor. Na své si tak přijdou také příznivci horrorových filmů a videí, temné hudby, přehlídek, maskování či netradičních vystoupení, ale také soutěživci nebo sběratelé.

Na letošní ročník už potvrdil účast spisovatel, historik a záhadolog Otomar Dvořák, herec z Činohry Národního divadla Igor Orozovič, LiquidLatex maskér Pavel Slaughter Jelínek, DJ Demi, goth skupina Arthemion i krvavé duo Drápek & Růžová. Čekají nás křty knih, noční kino, vyhlášení výsledků soutěží, metalový koncert, stylová taneční party i BDSM vystoupení.

Prostory opět poskytne postapo-steampunkový klub Cross v pražských Holešovicích. Program bude začínat v sobotu v poledne a končit v nedělních ranních hodinách.

Vstup bude i letos zdarma, ale na některé části programu bude povolen pouze osobám starším 18 let.

 

21. 11. 2020, CrossClub, Plynární 1096/23, Praha-Holešovice

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/2934480133344305/

Web festivalu: www.horrorcon.czKam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.