UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Festival fantazie - největší festival popkultury v ČR

Festival fantazie - největší festival popkultury v ČR
24.06.2016

Slyšeli jste o americkém ComicConu? Podobný festival je na dosah ruky i u nás. Se světově unikátním programem pro příznivce nejen sci-fi, fantasy a hororu v hrách, kostýmech, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách.

Festival fantazie 2016 uvítá zahraniční herce:

  • Ian Beattie                 (Hra o trůny…)
  • Colin Ferguson           (Heureka, Upíří deníky, Haven…)
  • Christopher Judge      (Stargate SG-1…)
  • Ty Olsson                   (100, Supernatural, Shattered, Battlestar Galactica, Continuum…)

Herce je možné si poslechnout (s překladem) na zábavných besedách, lze se s nimi vyfotit nebo získat jejich podpis.

 

""

 

Velké herny (přes 30 konzolí, 50 počítačů a 70 stolů pro stolní hry) nabídnou všechny typy her - od videoher přes taneční, deskové, karetní, hry miniatur, až po hry na hrdiny. Volné hraní, výuka her, představení novinek, turnaje o hodnotné ceny i přednášky, soutěže a besedy o hrách.

 

Fantastický program 21. Festivalu fantazie zahrnuje 25 programových linií, věnujících se nejen sci-fi, fantasy a hororu – zejména oblíbeným seriálům a filmům jako Stargate, Star Trek, Star Wars, Doctor Who, Červený Trpaslík, Pán prstenů+Hobit, Hra o trůny, Harry Potter, Supernatural… Celkem přinese cca 1400 pořadů!

 

Výběr cca 50 nejlepších SF&F filmů a hororů můžete vidět v kině Festivalu fantazie. Včetně premiéry filmů Legenda o Tarzanovi, Očista: Volební rok. A včetně projekce další legendy – české sci-fi Ikarie XB-1.

Ve speciálním programu lze najít kostýmovou soutěž FF Cosplay, divadelní představení, Půlnoční taneční a diskotéky, různé párty, Večer fantazie s vyhlášením cen Aeronautilus a mnoho dalšího.

Festival nabízí mládeži i dospělým fanouškům, rodinám s dětmi kromě programu i poslední možnosti ubytování, levné občerstvení, parkování zdarma, šatnu a další služby.

Kde a kdy? Chotěboř, 30.6.-10.7.2016

Další informace www.festivalfantazie.cz

 

O Festivalu fantazie

Základy Festivalu fantazie vznikly v roce 1996. Postupným rozšiřováním a profesionalizací z něj vyrostl jeden z velkých festivalů fantastiky a her v Evropě a největší festival popkultury v ČR. Zábava je určena všem věkovým skupinám od 8 let. Festival fantazie pořádá spolek (občanské sdružení) SFK Avalon, pořadatel několika FFestivalů ročně.

V uplynulých letech navštěvovalo Festival fantazie okolo 3300 návštěvníků, obdobný počet očekáváme i letos.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.