UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Felix A. Münter: The Rising – Bitva

Felix A. Münter: The Rising – Bitva
20.11.2018

Těšte se na atmosférickou postapo jízdu ve stylu Fallout!

Po první knize německého spisovatele Felixe A. Müntera „The Rising – Nová naděje“ přichází druhý díl, „The Rising – Bitva“.

Anotace:

Civilizace tak, jak ji známe, zmizela v hlubinách minulosti. Několik desetiletí po celosvětovém kolapsu získá skupinka přeživších datové paměti, které mohou lidstvu vrátit ztracenou naději. Dopraví je do záhadného Institutu 18, tím však jejich cesta nekončí. Data totiž mohou být klíčem k takřka neomezenému zdroji v pusté krajině nesmírně cenné elektrické energie.

Zdá se, že nový začátek je na dosah ruky. Objevy takové důležitosti ovšem zřídka zůstanou bez povšimnutí. Když se o datech dozví bezohledný generál Banner, zrodí se mu v hlavě zrůdný plán. Netrvá dlouho a obě strany se střetnou ve zničujícím boji.

Válka o budoucnost lidstva právě začíná!

Info o knize:

Název knihy: The Rising – Bitva
Autor: Felix A. Münter
Obálka: Ignacio Bazán Lazanco
Překlad: Michal Smrkovský
Nakladatelství: Mytago
Vazba: brožovaná
Počet stran: 272
Rok vydání: 2018

LISTOVACÍ UKÁZKA: https://www.fantasyobchod.cz/the-rising-bitvaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.