UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Soutěž o volné vstupenky do TECHMANIE

Soutěž o volné vstupenky do TECHMANIE
07.08.2014

Soutěž o nejvtipnější fotku s exponátem roku 2014 bude probíhat od 4. srpna do 30. září, přičemž fotky bude možné posílat od 4. do 31. srpna.

Soutěž o nejvtipnější fotku s exponátem roku 2014

Vanili.cz je scifi partnerem Techmania Science Center

Soutěž probíhá od 4. srpna do 30. září, přičemž fotky můžete posílat od 4. do 31. srpna.

 

Vyfoťte se u libovolného exponátu Techmania Science Center, který se Vám líbí. Fotku následně pošlete na e-mail faceboook@techmania.cz. Na facebookovém profilu Techmanie bude vytvořeno album, do kterého soutěžní fotografie nahrajeme a lidé je budou moci označit jako „to se mi líbí“. Třicátého září v poledne bude hlasování ukončeno a nadejde práce poroty.

 

O vítězi rozhodne především počet tzv. lajků, ale své slovo bude mít i tříčlenná porota. Vítěz, získá permanentku na 12 volných vstupů do Techmania Science Center v Plzni,, soutěžící na druhém, a třetím místě, dostanou volné vstupenky pro dvě osoby,. Kromě toho bude Techmania nejlepší fotografie dále používat pro své propagační účely.

 

Na soutěžní fotografii musí být zachycen alespoň jeden ze současných exponátů umístěných v hlavní budově Science Centra či v budově planetária. Soutěžní fotografie může být barevná nebo černobílá a musí být zaslána ve formátu JPG, minimální požadovaná velikost je 800 x 600 pixelů. Maximální velikost souboru může být 1,5 MB. Jeden soutěžící může poslat nejvýše dvě fotky.


Techmania Science Center si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže fotografie, které neodpovídají zadanému tématu, mají vulgární či jinak nevhodný obsah nebo jinak odporují pravidlům soutěže.

V případě dotazů prosím kontaktujte:

Ing. Veronika Kunclová
Koordinátor soutěže
Techmania Science Center o. p. s.

Adresa:Tylova 1/57, 301 00 Plzeň
Telefon:+420 604 224 662

email: veronika.kunclova(et)techmania.czKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.