UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

FANTOM Print vydává dlouho očekávaný šestý díl série Lovci monster Invaze

FANTOM Print vydává dlouho očekávaný šestý díl série Lovci monster Invaze
25.11.2018

Říká se, že nejlepší obrana je útok, obzvlášť když jedinou alternativou je nedělat nic.

Owen se dozví i něco dalšího: pár pohřešovaných Lovců z Posledního draka stále ještě žije – v říši nočních můr. A do té se dá projít jen skrz hlavní základnu samotného velkého šéfa, kolem které se poflakuje armáda slabších monster celá žhavá na zabíjení a žrádlo.

Anotace

Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti. Lovce totiž vězní v dimenzi nočních můr a jediná cesta do ní vede přes radioaktivní ruiny v monstry zamořené válečné zóně.

Jako by tohle nestačilo, zmíněný ostrov je zároveň domácí základnou mocné bytosti, která stojí za zničujícími útoky v Copper Lake a Posledním drakovi. Ukazuje se, že dávným bohům chaosu se opravdu, ale opravdu nelíbí, když se jim chce někdo vloupat do domu. Jenže tenhle bůh si začal se špatnými lidmi a Lovci monster chtějí odplatu. Dobrovolníci z loveckých společností z celého světa připravují společnou expedici a legie Lovců vyráží do války.

Od počátku věků náš svět napadala monstra. Nejvyšší čas jim tu invazi oplatit.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-020-9
Autor: Larry Correia
Název: Lovci monster: Invaze
Série: Lovci monster 6
Žánr: urban fantasy
Překlad: Jakub Mařík
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 352
Cena: 319 Kč
Datum vydání: 16. 11. 2018
Datum vydání e-knihy: 23. 11. 2018Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.