UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Fantazie a sny orientální tanečnice Jany Hafsy Zelené

Fantazie a sny orientální tanečnice Jany Hafsy Zelené
05.12.2017

Tanec je smysl mého života hned po rodině. Moje láska, práce i koníček - říká Jana Hafsa Zelená v rozhovoru pro magazín Vanili.cz.

Jaký máte vztah k fantazii?

Fantazie? K ní mám velmi kladný vztah. Sama mám velmi bujnou fantazii. Mám tři děti a svět fantazie je důležitý v tomto případě.

Co pro vás znamená tanec?

Tanec je smysl mého života hned po rodině. Moje láska, práce, koníček. Pomáhá mi zvládat těžká období. Pomáhá mi ventilovat moje pocity. Součást mého života. Propojuje se mi se světem fantazie, hlavně při tvorbě taneční.

Je to dřina, radost, umění?

Je to dřina ve smyslu fyzických příprav. Musím se věnovat i jinému cvičení. To mne přivedlo i do světa jiných skupinových lekcí jako instruktora. Mám akrediaci na cvičení s velkými míči a over bally. Věnuji se Pilates. Ovšem pro duševní stránku je to relax a odpoutání se od všedních starostí. Asi je snem každé tanečnice, aby každý kdo se dívá na taneční prezentaci, si řekl, TOHLE JE PARÁDA A UMĚNÍ!

Jaké máte za sebou realizované projekty, na které jste hrdá?

Hrdá jsem na svoje tři děti. Rodina je pro mne na prvním místě. Hrdá jsem, ačkoliv bych radši nebyla, na stránky STOP domácímu násílí. Aktivně se věnuji boji proti domácímu násilí. Moje nejlepší kamarádka Petra Klímová zemřela po brutálním útoku svého partnera. Ubodal ji. Nejhorší a nejbolestnější zážitek v mém a nejen v mém životě. Neumím se s její smrtí stále vyrovnat. 12.2.2018 to budou dva roky. Zůstaly po ní dvě dcery. A rodiče. Mám za sebou spoustu tance pro dobročinné účely i pořádání charitativních akcí. Pomáhám druhým tím, co umím nejlépe.

Co byste dělala, kdyby vás unesli mimozemšťani?

Mimozemšťani a únos? Akta X byl po mne top seriál v pubertě. Teď nevím. Třeba bychom navázali spojení a mohli si předat informace ze života a kultury. Že bych je naučila tančit?

Jak dlouho se věnujete tanci?

Tanci se věnuji průběžně celý život. Jako malá jsem na otázku, co budu dělat, až vyrostu, odpovídala, že budu tančit. Ty shovívavé úsměvy všech si do teď pamatuju. Teď se usmívám já. Břišnímu/orientálnímu tanci se věnuji 11 let.

Zajdete si občas na klasický ples či bál?

Jak já bych plesala a tančila, ale můj muž není, bohužel, na tyto aktivity a tak jsem vděčná, když mne pozvou v rámci vystoupení na ples či bál. V tomto případě se mohu označit za častého účastníka plesů.

Je ve vaší rodině další profesionální tanečník nebo tanečnice?

Není. Jediný komediant v naší rodině jsem já a pak také můj pradědeček, který vystupoval ve varieté.

S jakou pohádkovou bytostí byste se chtěla pomilovat?

To je zákeřná otázka, když odpovím, že Alibaba a 40 loupežníků, budu promiskuitní :D tak asi s nějakým princem :D no toho mám vlastně doma, tak to je asi správná odpověď.

Myslíte si, že tanec je lék a pomáhá nám zbavit se stresů a neduhů?

Tanec pomáhá tělu i duši.

Jaké máte oblíbené scifi či fantasy filmy?

Star Wars, pohádkové příběhy. Romantické filmy bez násílí jsou svým způsobem fantasy filmy, obvlášť když mají dobrý konec.

Co byste vzkázala na závěr fanouškům magazínu Vanili.cz?

Žijte svůj život naplno, vášnivě milujte svého partnera, říkejte každý den svým blízkým, že je milujete! Za poslední dva roky zemřelo tolik mně drahých lidí, že mi to srdce trhá. Nešetřete slovy chvály pro své děti a objímejte je. Nikdy nevíte, jestli bude zítra.

Jak si můžeme objednat vaše taneční vystoupení nebo kurzy tance?

Na těchto webových stránkách www.hafsa-orient.wbs.cz je aktuální rozvrh výuky vystoupení. Objednat si mé vystoupení můžete i na telefonním čísle či mailem. Vše naleznete na výše uvedených stránkách.

Pro čtenáře s láskou a tanci zdar Jana Hafsa Zelená. Přeji Vám krásný den!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navštívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.