UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Fantasy a sci-fi novinky z online nakladatelství Pointa

Fantasy a sci-fi novinky z online nakladatelství Pointa
10.06.2021

Online nakladatelská služba Pointa představuje tři nové tituly, které potěší zejména fanoušky fantasy a sci-fi.

První dvě knižní novinky patří do žánru young adult fantasy. Kniha Sopka je fantasy příběh plný zvratů, který ukazuje, že ani kouzla nejsou všemocná. Novinka s názvem Bard z Rilanty je fantasy z fiktivního světa. Příběh barda, který se vydává na dlouhé a nebezpečné dobrodružství. Třetí novinkou, která se řadí do žánru sci-fi, je kniha Agent Samantha Parksová. Nedlouho po uzavření míru hrozí další válka s mimozemskou civilizací. Podaří se jí s pomocí agenta Samanthy Parksové zabránit? Všechny nové knihy i spoustu dalších titulů je možné objednat na e-shopu Pointy a ve všech tradičních knihkupectvích nebo na e-shopech.

Sopka 

Autorka: Kateřina Brabcová

Fantasy příběh plný zvratů, který ukazuje, že ani kouzla nejsou všemocná.

Anotace

Etien a Jeff se náhodou dozvědí o únosu královy dcery Violet. Vysvobození princezny by pro ně znamenalo šanci na lepší život, a tak se vydávají na záchrannou výpravu. Jejich šance na úspěch rozhodně nejsou malé. Jeff má totiž magickou schopnost, která mu umožňuje přenášet se do cizích těl. Proč si ale nechávat princeznu, když se právě tenhle kluk jeví jako mnohem zajímavější kořist? Přesně tak uvažují Violetini únosci, Černí jezdci. Tím se záchranná výprava mění v jednu velkou léčku a najednou je to Jeff a jeho kouzelná moc, o které tu skutečně jde. Podaří se Etienovi, Violet a jejich nové kamarádce Casey najít dávno ztracený národ Sopečných lidí, který jako jediný může Jeffovi pomoct?

Kateřina Brabcová   

Je učitelka angličtiny s velmi bujnou fantazií a vášní pro sbírání co nejzvláštnějších zážitků. Možná i proto se před dvěma lety rozhodla na šest měsíců odcestovat na Srí Lanku a učit tam mimo jiné i mnichy. O Srí Lance vám prozradí jedno: je to země, kde na obloze uvidíte měsíc, jak se na vás usmívá, a spoustu krásných hvězd. A těm tam tehdy slíbila, že to s tou svou knihou už konečně dotáhne do konce. Takže tady ji máte: dílo, na kterém pracovala skoro deset let. 

Žánr: fantasy, young adult

Počet stran: 312

Rozměry: 130 x 200 mm

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7650-319-9

Datum vydání: 31. 5. 2021

Vhodné pro: čtenáře fantasy příběhů

Cena: 299 Kč

Pointa.cz | Sopka


Bard z Rilanty
 

Autor: Filip Okáč

Fantasy z fiktivního světa. Příběh barda, který se vydává na dlouhé a nebezpečné dobrodružství.

Anotace
Bard, který nikde nebyl, nemá o čem zpívat. To si aspoň pětadvacetiletý Eofled myslí, a tak se vypraví na cestu. Má v plánu navštívit všech pět království Rilanty. Jeho dobrodružství začíná radostně, všechno mu téměř dokonale vychází. V Rémesu si v jedné hospůdce zahraje své písně, a v Árethu si dokonce zazpívá na svatbě prince Rila. Když ale dojede do království Tenebris, zjistí, že to v něm pěkně vře. Nenávistný král vedený tajemnou postavou právě rozdmýchává válku. Po střetu se zlými elfy je Eofled pověřen varovat trpaslíky. Tím pro něj začíná neplánovaná a důležitá mise, na které ho čeká spousta nástrah a nebezpečí.

Filip Okáč

Je student střední školy se zaměřením na podnikání v maturitním ročníku. Odmalička zbožňuje fantasy jako Pán prstenů, Harry Potter a Warcraft. S bratrem si často hráli na různé postavy z filmů nebo vyloženě vymýšleli vlastní příběhy.

Žánr: fantasy, young adult

Počet stran: 112

Rozměry: 130 x 200 mm

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7650-268-0

Datum vydání: 24. 5. 2021

Vhodné pro: milovníky dobrodružných fantasy

Cena: 199 Kč

Pointa.cz | Bard z Rilanty

Agent Samantha Parksová

Autor: Aleš Holaň

Nedlouho po uzavření míru hrozí další válka s mimozemskou civilizací. Podaří se jí s pomocí agenta Samanthy Parksové zabránit?

Anotace
Po první válce s nepřátelskou mimozemskou civilizací byla na základě mírové dohody vytvořena neutrální zóna. Tu hlídá vojenská základna na planetě Helon 2, která se ale odmlčela. Organizace, jejímž úkolem je zajišťovat pořádek mimo Zemi, proto vysílá svého nejlepšího agenta Samanthu Parksovou na misi. Jejím úkolem je vyhledat záhadného vědce, který by mohl v hrozící válce pomoci. Možná ale najde někoho, koho vůbec nečekala.

Žánr: sci-fi, thriller

Počet stran: 160

Rozměry: 130 x 200 mm

Vazba: brožovaná

ISBN: 978-80-7650-104-1

Datum vydání: 24. 5.

Vhodné pro: milovníky sci-fi

Cena: 229 Kč

Pointa.cz | Agent Samantha Parksová

 

O Pointě:

Pointa funguje jako online nakladatelská služba, která autorům pomáhá sestavit knižní tým a zafinancovat vydání knihy s pomocí crowdfundingu. Následně je provede celým procesem, zajistí tisk a distribuci, pomůže také s propagací.                  

?      pointa.cz            

?      facebook.com/Pointa.cz           

?      instagram.com/pointa.cz          

?      blog.pointa.cz

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.