UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nissan Rogue nabízí projížďku virtuálním bitevním polem ze scifi trháku Rogue One: A Star Wars Story

Nissan Rogue nabízí projížďku virtuálním bitevním polem ze scifi trháku Rogue One: A Star Wars Story
06.04.2017

Fanoušci STAR WARS, zbystřete! Super zážitková prezentace nových technologií se Nissanu povedla na jedničku s galaktickou hvězdičkou. Užijte si projížďku vesmírnou bitvou hned teď!

Omrzelo vás drandit na podomácku vyrobené replice Artůtydýtua? Máte už plné zuby simulací závodu tatooinských kluzáků na polštářích svého apartního gauče, přičemž se manželka ohrazuje, že ji oslovujete „princezna Abydala“? Firma Nissan Motor, Co., Ltd. má pro vás zajímavou novinku. To se pár od Mogulu umaštěných hlav dalo dohromady a přišlo s nápadem vyrobit jaksi vůz, který vám dá odpovědi na všechny předchozí existencionální otázky.

Není náhodou, že se hoši od Nissanu spolčili s děvčaty z Lucasfilm a za hřmotného doprovodu jejich posledního špektáklu Rogue One přišli s jednou docela rozkošnou čtyřkolovou, pětidvéřovou novinkou.

Nakonec to vlastně dopadlo tak, že sehnali dvojnici hladové hráčky Jennifer Lawrence a posadili ji do kokpitu prototypu Nissan Rogue, vysadili zpátky na Tatooinu, a za takzvaných bojových podmínek spíchli luxusní klip, který si prostě žádný fanda nesmí nechat ujít. Roztomilý sci-fi portál Vanili.cz je jako první v ČR u toho a vy se na to teď můžete (musíte!) podívat. Tak, vyplivněte Žvejkala a sledujte obě níže umístěná videa, z toho se vám napne Luke.
 
V první videu se sami účastníte virtuální jízdy, které vás nemilosrdně uvrhne do světa povstalců, druhé je o tom… ale to už musíte vidět sami.

Vyzkoušejte si měnit pohled v průběhu bitvy o 360°. POZOR, návykové!

2017 Nissan Rogue | ROGUE ONE: A STAR WARS STORY | Otestováno v bitvě

Světelným perem sepsal Michal BřezinaKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.