UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Eva Starcková získala zlatou medaili na International GP Women v Lucemburku

Eva Starcková získala zlatou medaili na International GP Women v Lucemburku
16.08.2022

Přečtěte si rozhovor s úspěšnou českou vzpěračkou Evou Starckovou!

Z jakého posledního úspěchu máte radost?

Určitě získání zlaté medaile z International GP Women v Lucemburku. Podařilo se mi vyhrát moji kategorii W35 a zároveň se mi podařilo obsadit celkově mezi veteránkami 2. místo, což byla třešnička na dortu. Nemohu ovšem opomenout ani získání titulu Mistryně ČR v Masters, tato soutěž se konala 14 dní před zmiňovaným Lucemburkem.

Jak dlouho vám trvala příprava a realizace a jaká překážka vám dala nejvíce zabrat?

Já se stále na něco připravuji. Většinou mám několik tréninkových plánů, které se mění v závislosti na tom, který ze závodů je pro mě stěžejní. V zimě jsme se rozhodli, že budu tento závod absolvovat a začali jsme na tom pracovat. Takže intenzivní příprava zabrala půl roku. Jinak ovšem poctivě trénuji celý rok.

Jaká je vaše další vysněná meta? Na čem nyní pracujete?

Chtěla bych vyrazit na Mistrovství Evropy Masters - příští rok či ten další (záleží také, kde se bude soutěž konat) a tam získat medaili.

Jak důležitá je pro vás týmová práce? Kdo v nejbližším okolí vám nejvíce pomáhá?

Jsem poměrně samotář, proto jsem si asi vybrala individuální sport namísto kolektivního. Pochopitelně pomoc a podporu potřebujete vždy. Zázemí mi poskytuje náš klub TJ START PLZEŇ, ve kterém se pilně připravuji a mám zde vše, co je potřeba k řádnému tréninku a pak je to podpora rodiny a přítele.

Představte si, že jste nechutně bohatá světová celebrita. Jak vypadá váš běžný pohodový den?

Jako celebrita bych asi byla někde na svém soukromém ostrově, kde bych si užívala luxusu v podobě přepychové vily s veškerou možnou vybaveností a vymoženostmi, pečlivě vybraným personálem, narvané garáže - Mercedesy všech možných kategorií, také pochopitelně pár motorek, pila bych drinky při pohledu na moře a všechny starosti by odpluly po moři někam daleko.

A teď zpět do reality. Co vás nejvíce baví, ale nemáte za to ani korunu?

Dalo by se říci, že je to právě ten náš sport (smích). Vzpírání není nijak populární sport, nemáme podporu veřejnosti a sponzoring, plno "závodních výletů" nestojí zrovna málo peněz, takže místo příjmu, máte naopak výdaj. Ale pokud to člověka opravdu baví a naplňuje, odměnou mu může být třeba krásná medaile či radost z výkonu jako takového a nemusí to být zrovna peníze.

Co je podle vás absolutní štěstí?

Myslím, že absolutní štěstí není. Ale ke spokojenému životu rozhodně štěstí patří. Většinou je to právě ono, které nám zachrání prd...kůži (smích).

Kolik času denně trávíte na internetu a co vás v online světě nejvíc baví?

Přiznám se, že poslední dobou toho času na internetu trávím více, než bych měla. Přijde mi, že pokud člověk tráví příliš mnoho času třeba na sociálních sítích, tak trochu hloupne. A to je pro mě dostatečný strašák. Takže tím jsem odpověděla, v jaké sekci trávím čas asi nejvíce (pokud nepočítám pracovní povinnosti) a je to rozhodně důvod to začít zase trochu eliminovat.

Jak vnímáte online reklamu? Obtěžuje vás nebo pomáhá objevovat nové možnosti?

V dnešní době je podle mě online reklama daleko účinnější, než třeba reklama v tisku a možná, že se už blížíme k tomu, že bude mít větší propagační sílu, než ta v TV. Co se týče mého vnímání reklamy - může mi třeba představit nějaký výrobek/produkt, který ještě neznám a budu mít chuť ho vyzkoušet, to ano, jinak ale dle mého názoru je ji až zbytečně mnoho a člověk se ztrácí v záplavě těch "nejlepších" služeb a výrobků, začíná mít pocit, že potřebuje půjčku, i když ji vlastně nepotřebuje.

Jaké je vaše motto?

Mám životní motto, které jsem zrovna nedávno prezentovala v rozhovoru Vzpěračka Eva Starcková zvítězila na International Women Weightlifting Grand Prix 2022 a to zní:"Hlavně se z toho nepo...!" (smích)

Děkuji za rozhovor
Jan Vavřička

Foto: dodala Eva Starcková z vlastního archivuKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.