UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Eroticon se vrací na vrchol!

Eroticon se vrací na vrchol!
04.11.2017

Po úspěšném vzkříšení ErotiConu v Dark velvetu v roce 2015, se Eroticon vrací na „hlavní scénu“. Letos se odehrál v klubu Kotelna a přítomna byla spousta zajímavých hostí. FOTOGALERIE!

Jsem moc ráda, že jsem byla při tom! Hned zkraje Conu jsem si mohla otestovat svoji milovanou Češtinu na vtipném diktátu, pobavit se na vždy zajímavé přednášce Františky Vrbenské. Velkou radost mi udělala překrásně podzimně laděná rudo černá květina, kterou mi darovala redakce e-magazinu Vanili.cz (poznámka redakce: my děkujeme květinářství Fišer-Květiny za splnění požadavku na vytvoření tmavé magické květiny pro spisovatelku fantasy Kristinu Haidingerovou).

IMAGE:

V závěru večera jsem si po dlouhé době zatančila na dechberoucím koncertě skupiny Euphorica. Za organizaci musíme poděkovat fotografům Hanině Veselé, Jardovi Houdkovi, Silverovi a Ondřeji Hvězdoslavovi – odvedli jste kus skvělé práce a jen díky vaší snaze dokázel ErotiCon i během slunečného prodlouženého víkendu oslovit a pobavit mnoho hostí.

Článek pro vás připravila Kristina Haidingerová 

Já jsem si Eroticon 2017 náramně užil. Obvzláště mě potěšila bajka o létajícím penisu, kterou úžasně vyprávěla Františka Vrbenská, dále pak akční a zábavné šeřmířské vystoupení, bodypainting, losování bohaté tomboly, setkání a rozhovor se Suanne Marty, rozhovor s Františkou Vrbenskou, setkání s Haninou Veselou, Vilmou Kadlečkovou, Karolinou Francovou a nejvíc mě dostala super přátelská atmosféra na povídání o erotice ve scifi a fantasy. Moc děkuji všem, kteří na mou one man show přišli. Velmi si vážím toho, že jste přišli v tak hojném počtu a že jsme se společně zasmáli a pobavili.

Rozhovor s Františkou Vrbenskou na ErotiConu 2017

Jaký bude cyberpunkový sex v budoucnosti aneb Rozhovor s účastnicí Eroticonu 2017

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.
Za fotografie děkujeme Hanině Veselé a Jardovi Houdkovi.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.